MEDYA KURULUŞLARI YAKINDA!

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yönetici
Medya Kuruluşlarında satın alım ücretleri 45 günde bir başa döner.
-100 Yeşil Taş ile başlayıp her satın alan kişi fiyatını +250 yeşil taş arttırır.
-Medya Kuruluşunda fiyatta bir sınır bulunmamaktadır.

Medya Kuruluşları getirileri nelerdir?
-En fazla abonesi olan Medya Kuruluşu günde 3 kez abonelerine oyun içi gelişmeleri gönderen mesaj gönderebilir.
Diğer medya kuruluşunda ise bu hak günde 1dir.
-En fazla abonesi olan Medya Kuruluşunun sahibine MEDYA PATRONU unvanı, sohbette ve oyun içi profilinde eklenir.
Medya Patronunun oyu genel - mv. - belediye seçimlerde 5 katsayı sayılmaktadır.
-En fazla abonesi olan Medya Kuruluşu, açıklamasında seçimlerde desteklediği partiyi belirttiğinde ilgili partiye +5 oy medya oy desteği verilmekteidr.
-Bir kullanıcı birden fazla Medya Kuruluşuna abone olabilir.
-Bir kullanıcı birden fazla Medya Kuruluşu satın alamaz.
-Medya Kuruluşları şu an için yalnızca 2 adettir.
-100 Level üstü herkes satın alabilecek.
-10 Level üstü herkes bir Medya Kuruluşuna abone olabilecek.
-2 Medya Kuruluşu oyunda yalnızca 2 oyuncuya ait olacak. Sahipleri satın alıma göre sürekli değişecek.

niko_23

Azerbaycan Turk Birligi kurucu baskanlarindan
Yasaklı Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
AZERBAYCAN TÜRK BİRLİĞİ
Uzgunum kirmizi medya ajansi satin alabilmesi icin musait deyil. Almak istiyorum boyle yaziyor. Sayin yonetim medya ajansinin alim sureci zamanlamasi nasil? Bununla ilgili bilgi verirseniz sevinirim.
2) bir kisi birden fazla medya kurulusuna abone ola bilir dediniz. Ama oyunda 1 medya kurulusuna abone oldukdan sonra ikinci medya kurulusuna abone olmak olmuyor

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yönetici
Uzgunum kirmizi medya ajansi satin alabilmesi icin musait deyil. Almak istiyorum boyle yaziyor. Sayin yonetim medya ajansinin alim sureci zamanlamasi nasil? Bununla ilgili bilgi verirseniz sevinirim.
2) bir kisi birden fazla medya kurulusuna abone ola bilir dediniz. Ama oyunda 1 medya kurulusuna abone oldukdan sonra ikinci medya kurulusuna abone olmak olmuyor
Sistem daha sonra açıklanacak.
Şu an geliştirme açıklamasında.
1 güne netlenecek.

iElectro01Q

🪽ⓈⓁⓅ🪽,⚛️🄰🅁🄶🄴⚛️,⚙️🆃🅲🅿⚙️ 𝙆𝙪𝙧𝙪𝙘𝙪𝙨𝙪
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Daha fazla Medya Kuruluşu eklenmesi lazım.