Meclis Başkanı | Teşekkür Bildirisi

Büyük Mesut

Altın Ok
Vatandaş
Sana hiç bir zaman eyvallah yok
Sığıntı
Ya bana niye eyvallah edesin mirfewiron nasıl bi kafa yaşıyosun kral sen 😅 napacam facebookunu mu çalacam burdan bi de sığıntı ne alaka hakaret etmenin de bi usülü olur ardı arkası olur partisizdim de camdan içeri mi atladım hayrına beni mi besliyor altın ok 😅 allah akıl fikir ihsan eylesin güzel kardeşim sana çok kaptırma kendini bak nicesi kafayı yedi bozkurtum

Büyük Mesut

Altın Ok
Vatandaş
Nası yapsak ki ya gadfadır profilli bi başkan sığıntı olduğumuzu ifşa etti belediye muhtarrlık kaydını mı buldu naptı istifa mı etsek parti mi kursak napsak valla sıkıştık köşeye yaw

mirfewiron

27. Dönem Meclis Başkanı
Vatandaş
Ya bana niye eyvallah edesin mirfewiron nasıl bi kafa yaşıyosun kral sen 😅 napacam facebookunu mu çalacam burdan bi de sığıntı ne alaka hakaret etmenin de bi usülü olur ardı arkası olur partisizdim de camdan içeri mi atladım hayrına beni mi besliyor altın ok 😅 allah akıl fikir ihsan eylesin güzel kardeşim sana çok kaptırma kendini bak nicesi kafayı yedi bozkurtum
😀😀😀 bunlar senin iddian sığınmak nasıl hakaret

mirfewiron

27. Dönem Meclis Başkanı
Vatandaş
Nası yapsak ki ya gadfadır profilli bi başkan sığıntı olduğumuzu ifşa etti belediye muhtarrlık kaydını mı buldu naptı istifa mı etsek parti mi kursak napsak valla sıkıştık köşeye yaw
Parti kuduğun zaman da oldu yine oyuna zerre yararın olmadı ayrıca gadfadır nedir bari yazamıyorsun yazma

mirfewiron

27. Dönem Meclis Başkanı
Vatandaş
Sığınmak hakaret değil sığıntı hakaret bozkurtluktan herhalde o da bilemedim. Benim iddiam olan ne onu da çözemedim inş bi gün sizin partiye gelirsem senin seviyeye ulaşır kavrarım hepsini öz abim
Sığıntı da hakaret değil buraya tanım mı yazalım
Mesut mesut bunlar boş tantanalar

Büyük Mesut

Altın Ok
Vatandaş
Parti kuduğun zaman da oldu yine oyuna zerre yararın olmadı ayrıca gadfadır nedir bari yazamıyorsun yazma
Oyuna ne gibi bi faydam olmalıydı ki vip alıyoz senle eğleniyoz işte kral napaydım insta reklam mı vereyim🤣 parti de kurmadım ayrıca sığındığım bi yerde hasbelkader lider yapıldık ee bi fayda da sağlayamadık kapatmışlar benden sonra partiyi napsak ki

mirfewiron

27. Dönem Meclis Başkanı
Vatandaş
Oyuna ne gibi bi faydam olmalıydı ki vip alıyoz senle eğleniyoz işte kral napaydım insta reklam mı vereyim🤣 parti de kurmadım ayrıca sığındığım bi yerde hasbelkader lider yapıldık ee bi fayda da sağlayamadık kapatmışlar benden sonra partiyi napsak ki
Senin yönettiğin bir şeyin kapanmama ihtimali ?

YasinKartal

Genel Kurmay Başkanı
Vatandaş
Parti Üyesi
ALTIN OK
Ahahahah beni böyle korkutacağını sanıyorsan yanılırsın
Hiç bir zaman bu oyunda kılıçlarımı indirmedim gül dağıtmadım kimseye
Gül dağıtanlar bu gün makam sahini oldular buda bana komik geliyor
Şimdi herkes kurt olmaya çalışıyor biz hep Bozkurttuk 😉
yazı mı tura mı mirfe bugününü biz seçtik şekillendir geleceğini

E.A.

TÜRK BUDUN