MARKET GÖRÜNÜMLERİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILDI.

Büşra Gamze

İşçi ve Emekçi
Vatandaş
Parti Üyesi
İŞÇİ ve EMEKÇİ
Baskanim haklisiniz isi gucu olup arkadaslarina destek cikmak isteyenler tabiki oyle . Ama bizler isimizin gucumuzun arasinda da olsa buralarda olmaya devam ediyorsak. Ben bir sey demiyorum.tabiki oyledir ancak o zaman aktifligi gercek alan bir oyunda oyundan dusen oyuncularinda bir sucu olmamali . Gider bir ay sonra gelir ama oyunu kullanir. Her secim arasinda tatil moduna alip yeniden donmek sadece oy kullanmak icin donmek adil bir davranis degildir.tabiki dinlensinler ama oy kullanamasinlar.yoneticilerimiz bunun icin sadece girip gunluk odulunu alip cikmak icin bir bolum koymuslar 10 saniye. Bir zaman alimi degil yani. Bu tamamen art niyet gostergesidir.
Tatil modu zaten bunun için var ki? İnaktif ödülleri ile ilgili düzenleme zaten yapıldı, tatil modunun + sı döndüğünde oy kullanabilmek oluyor. bu dediğin direk tatil modunu kaldırmak oluyor. Yani işlevini yitiriyor tamamen bu mod. Benim belki 1 2 haftalığına işim çıktı döndüğümde ceza almamak için tatil moduna aldım ama döndüğümde oy kullanamıyorum. Ozaman ne için var ki bu mod, direk inaktife düşeyim bir şey farketmez. Üstelik 1 ayda kaç tane seçim var, 1 ay içerisinde 1 kez alabilme şartı bu dediğin art niyeti engellemek için yeterli olur şahsen. Veya farklı bir şey de yapılabilir mi bilmiyorum ama çözüm tatil modundan dönenlere ceza vermek olmamalı.

bilgem göktürk

Göktürk Partisi Genel Baskanı
Vatandaş
Parti Üyesi
GÖKTÜRK
Tatil modu zaten bunun için var ki? İnaktif ödülleri ile ilgili düzenleme zaten yapıldı, tatil modunun + sı döndüğünde oy kullanabilmek oluyor. bu dediğin direk tatil modunu kaldırmak oluyor. Yani işlevini yitiriyor tamamen bu mod. Benim belki 1 2 haftalığına işim çıktı döndüğümde ceza almamak için tatil moduna aldım ama döndüğümde oy kullanamıyorum. Ozaman ne için var ki bu mod, direk inaktife düşeyim bir şey farketmez. Üstelik 1 ayda kaç tane seçim var, 1 ay içerisinde 1 kez alabilme şartı bu dediğin art niyeti engellemek için yeterli olur şahsen. Veya farklı bir şey de yapılabilir mi bilmiyorum ama çözüm tatil modundan dönenlere ceza vermek olmamalı.
Busra baskanim bunu ayda bir kez yapan arkadaslar icin bir sorun yok ama bir parti icerisinde 30 a yakin arkadas bu modda duruyor ise ay icerisinde en az 3 ten fazla secim oluyor ve 2 secimde geri donuyorsa bu demek oluyorki 30 gunun 15 gunu zaten oyun icerisinde en kotu sekilde.sadece oy kullanmaya geri donmesi art niyet göstergesidir. Dogrudur belki dediginizde haklisiniz ayda bir kez cozum olucakmi gorücez🙋🇹🇷