Malum Parti Vakti Geldi (1 Kişi İçeride)

S E M İ H

Ziyaretçi
İnsanları piyon olarak kullanmayın mert olun hepiniz ben tek hadi görelim sizi
Mertsin ya Altın Ok için zamanında ittifak toplantılarında memol falan varken kadire fatihe dediklerini söyleyebilir misin? Yoksa bugün oyunu Altın Ok'a mı attın da söyleyemezsin 😂😂 Hepiniz bu kadarsınız işte birbirinizin arkasından laf söylersiniz sonra herkes birbirine yapışır. Biz dava adamıyız davamızdan da vazgeçmeyiz, duruşumuzdan da. Hadi görüşürüz ayyyyybarssssss😂😂😂

GöktürkHakanı

Büyük Turan Partisi Genel Başkanı
Yasaklı Üye
Vatandaş
Mertsin ya Altın Ok için zamanında ittifak toplantılarında memol falan varken kadire fatihe dediklerini söyleyebilir misin? Yoksa bugün oyunu Altın Ok'a mı attın da söyleyemezsin 😂😂 Hepiniz bu kadarsınız işte birbirinizin arkasından laf söylersiniz sonra herkes birbirine yapışır. Biz dava adamıyız davamızdan da vazgeçmeyiz, duruşumuzdan da. Hadi görüşürüz ayyyyybarssssss😂😂😂
Bilgisi olup paylaşın herkes öğrensin çamur attınz yüzünüze gözünüze bulaştı. Sana ben müsade etmesem muhatap olmasam benimle konuşma şansın olmaz. Partinin adının hakkını veremiyorsanız değiştirin kardeşim

S E M İ H

Ziyaretçi
Bilgisi olup paylaşın herkes öğrensin çamur attınz yüzünüze gözünüze bulaştı. Sana ben müsade etmesem muhatap olmasam benimle konuşma şansın olmaz. Partinin adının hakkını veremiyorsanız değiştirin kardeşim
Seninle ben biliyoruz ya bunu o bana yeter birine kanıtlamama gerek yok :)

S E M İ H

Ziyaretçi
Kral budun sizi kapattıramayınca sizinle ittifak oldu, ben orada bu olayların peşine düşmeyi bıraktım 🤣
Bizi kapattırabilen varsa buyursun en baba kişi kanıt aramaya kalksa bulamaz. Bulabilirseniz de itirazınızı edin belki kapanır :)

Ancak konu o değil, ben adamın zamanında neler dediğini kendim duydum şimdi bugün üç maymunu oynuyor karşımda. İnsan karşısında Kadir Aydın gibi düzgün sataşacağı birini arıyor bunlar çömez 🤣 Kadirim de ban yemiş kavga edemiyoruz :(

S E M İ H

Ziyaretçi
Sizinle ittifak olabilmenin ilk şartı sizi kapattırmaya çalişmak mı? 🤣

Ah Semih ahh neler kapandı burada bir bilsen 🤣
alakası yok konuyu çarpıtma güzel kardeşim :) Dediğim gibi ittifak adı altında herkes payına düşeni alır geçmişte ona bakarsan sen de yanındaki adamlarla öyle böyleydin dimi siyaset oyunundayız sonuçta

Electro

🪽ⓈⓁⓅ🪽,⚛️🄰🅁🄶🄴⚛️,⚙️🆃🅲🅿⚙️ 𝙆𝙪𝙧𝙪𝙘𝙪𝙨𝙪
Vatandaş
🤨