DÜZENLEME MAKAM İSTİFALARI HK.

Gonca

ARI MAYA 🐝
Yönetici
Yönetici
Değerli Başkan Online Oyuncuları;

Makam istifalarında Dinlenme kuralı kalkmış olup, herhangi bir yaptırım uygulanmayacaktır. Ancak bir üye istifa edip aynı ay içerisinde başka bir makama geçerse, seçilme ödülü alamayacaktır. Yani bir kullanıcı yalnızca 30 günde 1 defa seçilme ödülü alacaktır.

İyi ve keyifli Oyunlar dileriz.

mirfewiron

27. Dönem Meclis Başkanı
Vatandaş
Artık, göreve başladıktan sonra 3 gün boyunca oyuna girmeyen oyunculara uygulanan 16 günlük cezanın bir önemi kalmadı. Bir oyuncu istifa edebilir, 3 gün boyunca oyuna girmeyebilir ve dördüncü gün geri dönerek vali ya da belediye başkanı olabilir. Bu durum, bir kuralın daha işlevsiz hale geldiğini gösteriyor. Tebrikler.

LiderKartal

ÖZGÜRLÜK VE İRADE 🫶 Burdur Şehir Valisi 🌇
Vatandaş
Parti Üyesi
ÖZGÜRLÜK ve İRADE
Bulunduğu makamdan istifa eden oyuncunun kararına saygıdan dolayı yaptırım uygulanmaması gayet iyi bir kural değişikliği. Zaten seçilme ödülü ayda 1 kere verilecek ama 3 gün boyunca oyuna girmeyen makam sahibi oyuncuların görevden düşüp 16 gün seçme ve seçilme yasağı alması kuralı devam ediyor. Oy kullanmayan bir oyuncunun da oyuna bir katkısı olmaz. Gereksiz biri olarak görülür.

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Artık, göreve başladıktan sonra 3 gün boyunca oyuna girmeyen oyunculara uygulanan 16 günlük cezanın bir önemi kalmadı. Bir oyuncu istifa edebilir, 3 gün boyunca oyuna girmeyebilir ve dördüncü gün geri dönerek vali ya da belediye başkanı olabilir. Bu durum, bir kuralın daha işlevsiz hale geldiğini gösteriyor. Tebrikler.
Seçilme yasağı devam ediyor.
Bu istifa ile alakalı bir süreç.
İnaktif üye oldu ise yaptırım olarak 16 günlük seçme ve seçilme yasağı alıyor.

UMUT_AKAY

Yeni Üye
Yasaklı Üye
Vatandaş
Değerli Başkan Online Oyuncuları;

Makam istifalarında Dinlenme kuralı kalkmış olup, herhangi bir yaptırım uygulanmayacaktır. Ancak bir üye istifa edip aynı ay içerisinde başka bir makama geçerse, seçilme ödülü alamayacaktır. Yani bir kullanıcı yalnızca 30 günde 1 defa seçilme ödülü alacaktır.

İyi ve keyifli Oyunlar dileriben yanlışlıkla tatil modununa aldım makamda ayıldım ve seçme ve seçilme yasak aldım nasıl olacak

UMUT_AKAY

Yeni Üye
Yasaklı Üye
Vatandaş
Ben yanlışlıkla tatil modununa aldım hemen çıktım seçme ve seçilme yasak aldım yardımcı olursanız sevinirim

GS_Easterner

Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
Merhaba,
Şuan Kırklareli Şehir Valisiyim. Birdahaki vali seçimleri ayın birinde olacağı için 30 unda istifa edip şehir değiştirebiliyor muyum?
Bu şekilde ceza almadan gideceğim şehirde yine ilk sırada olursam vali seçilebilirim değil mi?

Xəlil Xəlilzadə

Azerbaycan Türk Birliği Partisi Kurucu Başkanı
Vatandaş-2
Parti Üyesi
AZERBAYCAN TÜRK BİRLİĞİ
Ayin son gününden 1 gün önce istifa edip şehir değişikliyi yapa bilirsiniz hiç bir sakınca yoktur
Merhaba,
Şuan Kırklareli Şehir Valisiyim. Birdahaki vali seçimleri ayın birinde olacağı için 30 unda istifa edip şehir değiştirebiliyor muyum?
Bu şekilde ceza almadan gideceğim şehirde yine ilk sırada olursam vali seçilebilirim değil mi?