Kasım Ayı Seçimleri 2. Tur Son Durum Ne?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

murselsarac

Genelkurmay Cumhurbaşkanı Başbakanınızım
Vatandaş
İstenilen her türlü araştırma yapılabilir. Oyuna yeni başladım. Sadece iş hayatımdan dolayı artık insanları çok çabuk tanıyabiliyorum. Ayrıca işin perde arkasında ben de olduğum için arkadaşın söylediği şeyin iftira olup olmadığını anlayabiliyorum. Ortada haksızlık varsa kim olursa olsun karşısında durmak bu hayattaki vizyonum.
Saygılar :)
İş hayatınız da insan sarrafımısınız nasıl çok çabuk tanıyabiliyorsunuz ?

Atakan0

Kuzgun Partisi
Yasaklı Üye
Vatandaş
Birincisi dediğin gibi şüpheniz var ise admine iletin sonucu söyler sizlere

Oyunun kurucusu gibi konuşuyorsun eğer multi var ise zaten bunu admin görüyor diyorum hala diyon ki admin baksın zaten bakıyor görünce banlıyor

Biriniz admine ilettiğim için doğru cümleyi kuruyorsunuz. Ötekiniz, oyunun kurucusu gibi davrandığımı söylüyorsunuz. Birbirinizden haberiniz var mı Allah aşkına ? Hanginiz doğruluk dürüstlük peşinde ?

He bide çağrı yazdıklarımı okumuyorsun galiba senin için özet geçeyim. Volkan bana multi dedi ispatlansın dedim. Partilerin temizlenmesini söyledim. En son kim masum görelim dedim ? Admin de çalışan bir adam göremeyebilir gözünden kaçabilir. Bu kadar sızlanmayın.

Son düzenleme:

LAZOĞLU

 YALOVA ŞEHİR VALİSİ
Yasaklı Üye
10. Dönem Oyun Başkanı
Hazımsızlık var @cagriars @parababasi soda verelim arkadaşlara :)) iş hepten çirkinleşti partiler birleşti deviremediler şimdi konu çok farklı yerelere gelmiş. sizde daha cevap vermeyin arkadaşlar konu amacının dışına çıkmış. Admin inceler varsa mutileri bulur konu kapanır tartışmaya değmez

Aykan

HAKÎKAT PARTİSİ GENEL BAŞKANI-76
5. Dönem Oyun Başkanı
Birincisi dediğin gibi şüpheniz var ise admine iletin sonucu söyler sizlere

İkinci olarak yeni kurulan partiyiz filan bunları geçelim, 3 parti birleşip 1 partiye karşı kazanamıyorsanız bu bizim istikrarlı azmimizin zaferi olduğunun kanıtıdır.

Üçüncü olarak da kabullenemediğiniz bir gerçek var o da sonuç ortada, kazanamadık bari bi yerden vurmaya çalışalım çabasına girmeyin. Herkes yoluna baksın karalama konusu değil burası.

Konusu açılmışken ben kendi ve partim adına bi açıklamada bulunayım ki sağda solda boş yorum yapan 1 2 vasıfsız gördüm onlara bu cevabım. Her hangi bir birleşme yok ben ve partim paşa gönlü kimi isterse onu destekler. Paşa gönlü İSTİKLAL partisini desteklemek istememiş. Olay basit. KUZGUN partisi desteklendi teşekkürler alındı konu kapandı. KUZGUN partisinden de egoist ve tükürdüğünü yalayan bi tavır görseydim desteklemezdik. Olay bu kadar

Ozi83

Emektar Lokali / Eski GDP Partisi
Yasaklı Üye
Vatandaş
Kışkırtma yaratan şahıslara söylüyorum üstünüze alınınız.Kuzgun Partisi daha 1 ay önce kuruldu.Daha bu hiç bir şey değildi,yeni başlıyoruz.
3 parti birleşti diyenler için söylüyorum,siz de bunu alın.
Bu bir halk oylaması değil mi ? 3 parti 5 parti hikayelerini geçiniz.Herkes istediğine oy vermekte özgürdür.
Hatakodu konusuna geliyorum.Aysonuna doğru oyunda anormal bi yeni üye artışı oldu.Burdan bir takım iddialar ortaya atıldı.Bazılarıysa ortalık da afişe edildi hatta.Daha önceden bu konuda mimlenenler olduğu için de..Ne diyorlardı ... ‘Adın çıktıysa 9 a inmez 8 e’

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
Söz konusu “iftira” ise, daha önce multi hesaptan banlanan adamlarınız bana bile multi dediler.

@baskanonline dan ricamdır. Ferhat bey, ben sizlerden af dilediğim sırada eski hesaplarımın açılması yönünde bir istekte bulundum mu ?

Arkadaşlar, eski hesaplarım egypt ve atakanyrk nickli hesaplarımın banlı olmadığını ifade ederek, multi olduğumu düşünüyorlar. Gereği neyse belgelerle dökülsün ortaya teşekkürler.
Eski hesaplar zaten şu an da kapalı. Multi söz konusu değil.
İyi oyunlar.

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...