Juvanes* Af Talebine Hitaben

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Siyahadam

Ziyaretçi
Anlaşıldı oyun yönetimi de beni tartışmaya sürüklüyor ben hiç bir partiye itafen konuşmuyorum bütün partilere saygım sonsuz Partilerle bi meselem yok ama bana cevap vermek isteyen de varsa mertçe tartışmak isteyen discord seslide konuşabiliriz
Discord kullanıcı adım: siyahadam#4573
Ben forumdan insanlarla tartışmayı seven birisi değilim
Benim için burda konu bitti gerisini seslide herkesle tartışırız ben ve partim siz ne yaparsanız yapın adalet için mücadeleye devam edeceğiz...

Hepinize iyi oyunlar saygılar

BaşkanOnline - Sistem

SİSTEM HESABI
Yönetici
Anlaşıldı oyun yönetimi de beni tartışmaya sürüklüyor ben hiç bir partiye itafen konuşmuyorum bütün partilere saygım sonsuz Partilerle bi meselem yok ama bana cevap vermek isteyen de varsa mertçe tartışmak isteyen discord seslide konuşabiliriz
Discord kullanıcı adım: siyahadam#4573
Ben forumdan insanlarla tartışmayı seven birisi değilim
Benim için burda konu bitti gerisini seslide herkesle tartışırız ben ve partim siz ne yaparsanız yapın adalet için mücadeleye devam edeceğiz...

Hepinize iyi oyunlar saygılar
Tabi tartışmak isteyen kişiler discorddan size ulaşabilir. Konu bizim için kapanmıştır.
Burada anlatmanız konusunda size defalarca telkinde bulunduk. Siz forumda tartışmayı sevmiyor olabilirsiniz ancak biz forum üzerinden her şeyin yazılı olduğu ve kanıtlı olduğu bir ortamda tartışmanın daha doğru olacağını düşünüyoruz.
Daha fazla bu konu hakkında ısrarcı olmayınız.

MuratKan

Ziyaretçi
Gonca'ya hoşgeldin diyorum . Oyunda insanlara düzgünce cevap verebilen , düşmanlık gütmeyen ,
saygısını kaybetmeyen bir modaretör olması yerinde bir karar .
Gonca'dan tamamen bağımsız olarak söylüyorum, sayın yönetim bütün saygıdeğer oyuncularınızın görüş ve önerilerine aynı yaklaşımı, aynı insiyatifi göstermenizi dileyerek iyi akşamlar diliyorum .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...