İstikrar

YasinKartal

Genel Kurmay Başkanı
Vatandaş
Parti Üyesi
ALTIN OK
20240408_094904.jpg
Kıymetli Başkanonline başkanları bir seçimi daha başarıyla sonuçlandırdık. Seçimde yarışan rakiplerimi tebrik ediyorum.Seçime katılıp demokrasinin gereğini sağlayan tüm vatandaşlarımızı içtenlikle selamlıyorum.
Sürekli seçimlerle boşaltılmak durumunda kalan bu kurumda nihayet kesintisiz bir 3 ay geçireceğiz.
20 gün önce neredeysek yine oradayız bizim tek amacımız Ordunun istikrarını sağlamak,vatandaş için güven ve huzur ortamı yaratmaktır.
Atamızın izinde her zaman ileriye.

Fatih Tutuk

Altın Ok Partisi Genel Başkanı
Vatandaş-2
Tebrik ederim kardeşim benim, layık olduğun koltukta layık olduğun sürece duracağından şüphemiz yoktu 🙏

ali190723

Yeni Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
ALTIN OK
Ekli dosyayı görüntüle 14886
Kıymetli Başkanonline başkanları bir seçimi daha başarıyla sonuçlandırdık. Seçimde yarışan rakiplerimi tebrik ediyorum.Seçime katılıp demokrasinin gereğini sağlayan tüm vatandaşlarımızı içtenlikle selamlıyorum.
Sürekli seçimlerle boşaltılmak durumunda kalan bu kurumda nihayet kesintisiz bir 3 ay geçireceğiz.
20 gün önce neredeysek yine oradayız bizim tek amacımız Ordunun istikrarını sağlamak,vatandaş için güven ve huzur ortamı yaratmaktır.
Atamızın izinde her zaman ileriye.
TEBRIK EDERİM SAYIN BAŞKANIM DOSTA GÜVEN DÜŞMANA KORKU VEREN CİNSTEN BAŞKANIM

niko_23

Azerbaycan Turk Birligi kurucu baskanlarindan
Vatandaş
Parti Üyesi
AZERBAYCAN TÜRK BİRLİĞİ
Tebrikler bir daha. Gorevinde basarilar dilerim.

Volkan Ylmz

ALTIN OK PARTİSİ Genel Başkan Yardımcısı
Vatandaş
Parti Üyesi
ALTIN OK
Görevinde başarılar dilerim kardeşim sonuna kadar hallettin ve istediğini aldın bundan sonra çalışma vakti 💪💪💪

FurkanB.

Türk Budun Partisi
32. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
Tebrikler yeni görevinizde başarılar dilerim.

Veli Ö.

Haberin Tarafsız - Gazete Başkanı
Vatandaş
Tebrikler, görevinizde başarılar.