İlk Adım Partisi Milletvekillerinin Görev Yerleri Belli Oldu!

Ferhat43

MİLLİ EGEMENLİK PARTİSİ GENEL BAŞKANI
35. Dönem Oyun Başkanı
vekil.jpg

21. Dönem Milletvekili seçimlerinin ardından milletvekillerimizin görev yapacakları iller belirlendi. İlk Adım Partisi'ni meclis çatısı altında gururla ve onurla temsil edecek değerli milletvekillerimize üstün başarı ve kolaylıklar diliyoruz. Her dönem olduğu gibi bu dönemde de birbirinden kıymetli yasa tasarılarıyla oyunumuzun gelişimi için var gücümüzle mücadele edeceğiz.

İlk Adım Partisi'ni mecliste temsil edecek 8 arkadaşımız 80 milletvekili etkisi yaratacak, ortaya koyacakları vizyon ve projelerle cumhuriyetin 100. yılına yakışır faaliyetler icra edeceklerdir.

Ferhat43
İlk Adım Partisi Genel Başkanı

Alparslan

İlk Adım Partisi Neferi
Vatandaş
Onur DEMİRHAN’ın ve genel olarak “milletvekilliğinin düşürülmesi konusu” hakkında;

Bir partinin kaç milletvekili çıkartacağı partilere verilen oylar ile belirlenmektedir. İlk Adım Partisi 21. Dönem’de 36 oy alarak mecliste 8 milletvekili ile temsil edilme hakkına sahip olmuştur. Her ne gerekçe ile olsun kazanılmış bir hakkı elden almak etik değildir. Bahse konu olan Onur DEMİRHAN’ın milletvekilliği görevine son verilmesiyle olması gereken İlk Adım Partisi’nden yeni bir isim istenerek atama yapılması ve alınan 36 oya karşılık gelen 8 milletvekili sayısının korunmuş olması samimi istek ve temennimizdir. Bu konu partiler üssü nir konudur. Elde edilen bir kazanımı hiçe saymak ahlaki değildir.

Hangi parti olursa olsun milletvekilliği düşürülmesiyle alakalı bizim önerimiz şudur; Bahse konu olan oyuncuların milletvekillikleri düşürüldükten sonra kullanıcının üye olduğu partiden 24 saat içerisinde yeni bir isim istenmesi partilerin aldıkları oya ve o partinin üyelerine gösterilmesi gereken bir toleranstır.

Arda Ulaş ATEŞ

24.DÖNEM EKONOMİ BAKANI
Yasaklı Üye
Vatandaş
Onur Demirhan'ı Listeden Alalım Lütfen

Sercan Kankılıç

17, 18. DÖNEM ADALET BAKANI
Yasaklı Üye
Vatandaş
Onur Demirhan'ı Listeden Alalım Lütfen

Senle uğraşmak istemiyordum ama çok zorlandın hayattaki tek başarın bu oyun onu da becere biliyormusun bence onuda beceremiyorsunda neyse hade seni kırmıyalim sen bu işi yapıyor sayacam ancak aynı şeyi tekrarlama çünkü hasta olduğunu düşünecek insanlar lütfen yapma kendini bu gülünç durumlara düşürme. Seviliyorsun 😘

AG34

Özgürlük Ve İrade Partisi Kurucu Başkanı
38. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
ÖZGÜRLÜK ve İRADE
Senle uğraşmak istemiyordum ama çok zorlandın hayattaki tek başarın bu oyun onu da becere biliyormusun bence onuda beceremiyorsunda neyse hade seni kırmıyalim sen bu işi yapıyor sayacam ancak aynı şeyi tekrarlama çünkü hasta olduğunu düşünecek insanlar lütfen yapma kendini bu gülünç durumlara düşürme. Seviliyorsun 😘
Becerip Beceremediğini nerden biliyorsun başkanım demekki adam yapabiliyorki aday gösterdik dimi.

Ahmett EROL

Adalet ve Direniş Partisi Kurucu Başkanı
Vatandaş
Adam ban yedikten sonra niye yazıyorsun ban yemeden önce yazsana

AG34

Özgürlük Ve İrade Partisi Kurucu Başkanı
38. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
ÖZGÜRLÜK ve İRADE
Düşün o kadar gereksiz buldum ki boş vaktim de yazayım dedim birde sizin boş sohpetiniz için vakit mi ayırmamı bekliyorsun
kimin dolu kimin boş olduğu bellidir başkanım. her kelimende bir aşşalayıcılık söz konusu merak etme bizde burda olmaktan can atmıyoruz sadece partimdeki adama yapılan kötüleyici bir yoruma cevap verdim.

Sercan Kankılıç

17, 18. DÖNEM ADALET BAKANI
Yasaklı Üye
Vatandaş
kimin dolu kimin boş olduğu bellidir başkanım. her kelimende bir aşşalayıcılık söz konusu merak etme bizde burda olmaktan can atmıyoruz sadece partimdeki adama yapılan kötüleyici bir yoruma cevap verdim.
Ben kimseye hakaret etmedim "Seni seviyorum" hakaret olarak algılıyor iseniz sizin için üzülmekten başka yapabileceğim bir şey yok kusura bakmayın ama şunu da dile getirmek istiyorum sizide seviyorum 😘