Herkes İçin Özgürlük Ve İrade

AG34

Özgürlük Ve İrade Partisi Kurucu Başkanı
38. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
ÖZGÜRLÜK ve İRADE
Özgürlük Ve İrade Partisi Olarak. Her Daim Zirvelerde Olacağız. olmayada devam edeceğiz. Asla Pes etmek yok. Bu kutlu yürüyüşümüzde tecrubeli ekibimizde.
Sizleride Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız.

ÖVİP bir ailedir. Her bir parti üyesi. Mücadeleci Ruhluyla Şuanki sıralamadaki hırsını ortaya koymuştur. Asla Ve Asla minnet etmez bir takım oyunlara gelmez.

Parti Birleşimlerinin içinden bulunmaz. Ve adaletli Yönetimiyle Herkese kapısı açıktır. Kurulduğumuz Günden beri Milletvekili seçimi olsun Belediye Başkanlığı seçimi olsun ,Şehir valiliği olsun hepsinde ilk3te olmuştur. Ve Yükselişimiz. Tam Gaz Devam Ediyor. Herkes İçin ÖVİP.

Bu kapıdan giren Dostumuz yoldaşımız. Çıkıp gidende Bir daha zaten mümkünse bizim yanımıza Uğramasın.

Emek verir Emek Çalmaz. Parti duyurusundan Kimseye iftira atmaz. Dürüst Adil bir yönetim için Çaba sarf eder.

Herkese Kapımız Açıktır.

Özgürlük Ve İrade Partisi Yönetimi

Herkese iyi oyunlar

#HerkesİçinÖVİP
#UmutluyarınlariçinÖVİP
#DemokrasiiçinÖVİP
#MücadeleiçinÖVİP

mrym04

ÖZGÜRLÜK VE İRADE💫
Vatandaş
Parti Üyesi
ÖZGÜRLÜK ve İRADE
Emeklerimizin boșa gitmediği, her bir ferdimizin emeklerinin karşılığını aldığı ve daha da yükseldiği bir Övip.
Kurulușumuzdan bu güne kadar hiç parti sıralamasında ilk 3 ten așağıya düșmeyerek bașarılı bir parti olduğumuzu herkese göstermiș bulunmaktayız. Bu yürüyüșümüzde yanımızda olan bütün fertlerimize tekrardan Teșekkürlerimi iletiyorum😊🌹

#HerkesİçinÖVİP
#UmutluyarınlariçinÖVİP
#DemokrasiiçinÖVİP
#MücadeleiçinÖVİP

LiderKartal

ÖZGÜRLÜK VE İRADE 🫶 Burdur Şehir Valisi 🌇
Vatandaş
Parti Üyesi
ÖZGÜRLÜK ve İRADE
Övip öyle bir parti ki. Aile ortamı var herkes hal hatır sorar gayet sıcaktır. Bir sorun oldumu rahatça paylaşıp anında çözüm alabilirsiniz. Oyunda gelişim göstermek için çok bilgili bi yönetim ekibi vardır. Buraya katılan ayrılmak istemez. Şahsım adına konuşuyorum resmen bırakıp gidemiyorum. Yoğun iş temposu fazla ilgilenemiyorum ama özgürlük ve irade ekibine katkı vermeyi seviyorum. Herkese iyi oyunlar.

Tafix06

Özgürlük ve İrade Partisi- Sivas Valisi
Vatandaş
Parti Üyesi
ÖZGÜRLÜK ve İRADE
İstikra..İstikrar..İstikrar

Partimizin en önemli özelliklerinden birisi istikrarlı oluşu yükselerek çizgisinden sapmadan yoluna devam ediyor.Burada ego yoktur, kibir yoktur,yalan-dolan yoktur, birbirinin kuyusunu kazmak yoktur.Burada kardeşlik vardır, dostluk vardır ,yardımlaşma vardır,eğlenmek vardır. Çalışan herkesin yolu en üste kadar açıktır, emek veren herkes karşılığını fazlasıyla alır.Burada sen-ben yoktur Biz vardır.

#Onlar hepsi biz ÖVİP

Berkay Beyoğlu

6. DÖNEM HAVA KUVVETLERİ KOMUTANI
Vatandaş-2
Parti Üyesi
ÖZGÜRLÜK ve İRADE
Tam yol ileri

Kararlıyız inançlıyız azimliyiz güçlüyüz beraberiz biz bir olursak bizi bizden başkası yıkamaz

Zamanında bizi hor gördüler yanlış tanıttılar üzerimize baskı kurdular yıkmaya yıldırmaya çalıştılar yıldırmak istediler YIKILMADIK yılmadık o bizi yıkmaya çalışanları yıktık yıkıyoruz Allah birliğimizi bozmasın inşallah