Göktürk Partisi 🇹🇷

• Konuyu başlatan Doruk Semih
  • Başlangıç tarihi

Doruk Semih

Ziyaretçi
IMG_20240313_213622_395.jpg

Sayın Başkanlarım, Sayın Valilerim, Sayın Milletvekillerim, Değerli Üyeler ;

Bugün, partimiz için gurur veren bir gün çünkü Göktürk Partisi olarak hem belediye başkanı, hem vali ve hem de milletvekili olan Üyelerimizi tebrik etmek ve onlara teşekkür etmek için bir araya geldik.

Öncelikle belediye başkanımızın yönetimindeki başarılarından dolayı teşekkür etmek istiyorum. Göktürk'ün kalkınma ve ilerlemeyi destekleyen katkı sağlayan projeler için gösterdiği azim ve çabayı takdir ediyoruz. Partimiz olarak sizlere minnettarız.

Sayın Valilerimiz, siz de bizim için büyük bir gurur kaynağınızsınız. Göktürk'ün gelişimi ve refahı için sürdürdüğünüz çalışmalar ve gösterdiğiniz özverili çaba, bizi motive ediyor ve destekliyoruz, büyük bir saygı duyuyoruz. İşbirliği içinde çalışmalarınızdan mutluluk duyuyoruz ve sizlere güveniyoruz.

Aynı şekilde, sayın milletvekillerimiz, sizin de bölgesel boyuttaki sorumluluğunuzu başarıyla yerine getirmektesiniz. Yasama organında çalışmalar ve halkımızın sorunlarına ilgi göstermeniz bizi memnun etmektedir. Göktürk'ün sesi olmanızı ve bölgesel özellikleri savunmanız için teşekkür ederiz.

Bu kazançla, hep birlikte Göktürk Partisi olarak, Göktürk'ün kalkınması, refahı ve refahı için daha fazla çaba sarf etmeye devam etmemizi isterim. Sizlerin de desteğiyle, Göktürk'ün daha da güçlenmesine ve halkımızın daha iyi bir yaşam sürmesine katkı sağladığımıza inanıyoruz.

İçişleri Bakanlığı seçimlerinde bana manevi desteklerini hiçbir zaman eksik etmeyen başta; Bilgem Başkanım, Batuhan Başkanım, Mehmet Başkanım, Murat Başkanım'a teşekkürlerimi borç biliyorum.

Son olarak bizi ödüllendiren ve bu özel günümüzde bizimle birlikte olan tüm üyelere teşekkür etmek istiyorum. Hepinize saygılarımı sunar, sağlık, mutluluk ve başarı dolu günler dilerim.

Teşekkür ederim. 🇹🇷🌹

murat_trkmn

Ziyaretçi
Başarılarının devamını dilerim semih başkanım Göktürk partisi olarak daima ayaktayız🙏🤘🇹🇷

Doruk Semih

Ziyaretçi
Nevşehir Milletvekili olarak elimden gelenin en iyisini yapıp sizlere layık olmaya çalışacağım. Sevgi ve Saygılarımla.
Kırıkkale Milletvekili olarak elimden gelenin en iyisini yapacağım.🙏🫶🏻
Malatya Milletvekili olarak kendimi ve partimi en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağım. Biz beraber güçlüyüz #göktürkpartisi
🇹🇷💪🏻🌹