GÖKTÜRK PARTİSİ HK. DUYURU (1 Kişi İçeride)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

S E M İ H

Ziyaretçi
Şu an çağrıyı yapanlar dışında bir tane 1 mesajlı arkadaş var.
Buyrun yazsın üyeler o halde.
120 kişilik parti değil mi bu?

Oyuncuları yazın diye buraya da yönlendirdiğiniz mesajlar birazdan gelir.
İsterseniz gerçekten sildirmeye teşvik edebilirim onlar ben sildiğim için kendileri silmek isteyen forumdan tahrik edilmemek isteyen üyeler :)

castiel

Ziyaretçi
Allah allah parti başkanı ve yönetim bir karar alıp şöylemi yapsak deyip parti üyelerini bu kararlarını destekşemeye davet etmiş. Bunun neresini anlamak istemiyorsunız. Ayrıca kimseye oyınu silin bırakın gidin denmedi forum hesabı silinmesine davet edildi ve tekrardan doğışumuzun ilk adımıdır bu dendi. Size baş kaldırma falan olsa oyunuda silelim gidelim denirdi.
Ve hesap silen arkadaşlarımızın iletilerini bizi desteklediklerini, partimizin arkasında olduklarını gördüğümüz için beğendik.

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yönetici
Allah allah parti başkanı ve yönetim bir karar alıp şöylemi yapsak deyip parti üyelerini bu kararlarını destekşemeye davet etmiş. Bunun neresini anlamak istemiyorsunız. Ayrıca kimseye oyınu silin bırakın gidin denmedi forum hesabı silinmesine davet edildi ve tekrardan doğışumuzun ilk adımıdır bu dendi. Size baş kaldırma falan olsa oyunuda silelim gidelim denirdi.
Ve hesap silen arkadaşlarımızın iletilerini bizi desteklediklerini, partimizin arkasında olduklarını gördüğümüz için beğendik.
Arkadaşlar yaptığınız şey toplu isyan.
Siz de yaptığınız şeyi itiraf ediyorsunuz.

Oğuz Kağan

Yeni Üye
Vatandaş
Yanlız dikkatimi çeken bişey var. Göktürk parti yönetimine partiyi korumak için el koyduğunuzu duyurdunuz ama birazdan partide korumanızı gerektirecek kimse kalmayacak gibi duruyor

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yönetici
Hicmi utanmiyorsunuz hicmi gucunuze gitmiyor hala cevap veriyorsunuz. GOKTURK PARTİSİ kurucusu olarak ilmek ilmek isledigim gecemi gunduzume kattigim hakaretler isittigim partimi 30 gunde ne hale getirdiniz.
@BaşkanOnline KURUCU UYESİ OLDUGUM PARTİNİN SİLİNMESİNİ TALEP EDİYORUM
Parti BaşkanOnline yönetimine aittir.
Kurucu üye, eski yönetim, kimse bu partiyi silemez.
Gerekrise seçim yapılır.

Büyük Mesut

F For Fatihlah ~ Asil Ok
Vatandaş
Bence olay daha fazla büyümesin daha fazla kan kaybı da olmasın. Hem oyun yönetimi hem parti yönetiminin fevri davrandığını düşünüyorum. Semihle bilgemin müsadesi varsa ben partinin yönetimine talibim ortalık durulduktan sonra oyuna döner emanetlerini alırlar hem kimsenin emeği hiç olmasın hem cezalar çekilmiş olsun

Oğuz Kağan

Yeni Üye
Vatandaş
Partinin 130 üyesi var,
Bu üyeler gerçeği görsün.
Partiyi parti yapan 5 yönetici değil üyeleridir.
Size suç işlemek pahasına özel olan konuşmaları sızdıranlar hakkındada işlem yapmalısınız aksi takdirde bunun önü alınmaz. Sonuçta konuşmalar ihbar niteliğinde bile olsa gizliden ss alıp size atmasıda etik değil. Üstelik partinin amacı örgütlenmek forum hesabını silmek istemeleride toplu isyan değil. Ve sizinde dediğiniz gibi parti 130 kişi bütün üyeler gelip hesaplarını silmek istemedikleri takdirde nasıl toplu isyan oluyor anlamış değilim. Bence bu sadece göktürk partisinin yöneticileri arasında aldıkları doğal bir karar

BİLGEM GÖKTÜRK

Üye
Yasaklı Üye
Vatandaş
Parti BaşkanOnline yönetimine aittir.
K

Bence olay daha fazla büyümesin daha fazla kan kaybı da olmasın. Hem oyun yönetimi hem parti yönetiminin fevri davrandığını düşünüyorum. Semihle bilgemin müsadesi varsa ben partinin yönetimine talibim ortalık durulduktan sonra oyuna döner emanetlerini alırlar hem kimsenin emeği hiç olmasın hem cezalar çekilmiş olsun
Mesut tesekkur ederim ama emanete boyle sahip cikilmaz emanette degil ozkardese birakilmis miras. Ben partimin bu hale gelmesinden buyuk uzuntu duyuyorum

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yönetici
Size suç işlemek pahasına özel olan konuşmaları sızdıranlar hakkındada işlem yapmalısınız aksi takdirde bunun önü alınmaz. Sonuçta konuşmalar ihbar niteliğinde bile olsa gizliden ss alıp size atmasıda etik değil. Üstelik partinin amacı örgütlenmek forum hesabını silmek istemeleride toplu isyan değil. Ve sizinde dediğiniz gibi parti 130 kişi bütün üyeler gelip hesaplarını silmek istemedikleri takdirde nasıl toplu isyan oluyor anlamış değilim. Bence bu sadece göktürk partisinin yöneticileri arasında aldıkları doğal bir karar
Bunu partiye silin, ölüm kalım meselesi şeklinde lanse etmek yanlış.
Diğer oyuncular isterse konuya müdahil olabilir.
Az çok herkes farkında bunların ne demek oldugunu.
Açıklasınlar gözlemlerini.

RE0N

ASİL TÜRK PARTİSİ | PARTİ SÖZCÜSÜ
Vatandaş
Bir kere de olsa bir şeyi kabullenmeyi öğrenemeyen oyunculara karşı güzel bir yaptırım olmuş seçimlerde kazanmak ve kaybetmek her zaman için vardır her kaybedilen seçimde “knk durus gosterelım hadı” şeklinde yaklaşıp darbedir bilmem nedir oyunculara hesap sildirmek gibi şeylere girmek nasıl bir kafa yapısıdır anlamış değilim bu oyunu biz de oynuyoruz da yani duruş böyle gösterilmiyor 😂 Başkanonline yönetimi en güzel kararı vermiş teşekkürler 🌹

Büyük Mesut

F For Fatihlah ~ Asil Ok
Vatandaş
Mesut tesekkur ederim ama emanete boyle sahip cikilmaz emanette degil ozkardese birakilmis miras. Ben partimin bu hale gelmesinden buyuk uzuntu duyuyorum
Darılmayın mevzuyu uzatarak siz de hatalısınız fevri davrandınız burada noktayalın bu postu daha fazla yazıp diretmeyin. Sizin tarafı da anlıyorum ama ss ler var ortada keşke zorlamasaydınız bence konuyu noktayalın göktürke de daha fazla yazık olmasın

castiel

Ziyaretçi
Buna isyan diyorsanız hala ben bütün mesuliyeti kabul ediyorum. Destek çağrısını kendi özgür irademle yapmış bulunup SADECE ben herkesin aynı anda forumu silmesini ısrarla istedim, zaten ss lerde de benim paylaşım yaptığım belli. Ne semih başkan ne de diğer bir parti yöneticisi arkadaş benim kadar forum silinmesi için ısrarlı davranmamıştır. Bütün mesuliyet bendedir. Parti başkanı ve diğer yönetici arkadaşlar hakkı olan parti yönetimin tekrar onlara iade edilmesini ve castiel forum hesabım ve casstiel oyun hesabımın silinmesini istiyorum.

RE0N

ASİL TÜRK PARTİSİ | PARTİ SÖZCÜSÜ
Vatandaş
Buna isyan diyorsanız hala ben bütün mesuliyeti kabul ediyorum. Destek çağrısını kendi özgür irademle yapmış bulunup SADECE ben herkesin aynı anda forumu silmesini ısrarla istedim, zaten ss lerde de benim paylaşım yaptığım belli. Ne semih başkan ne de diğer bir parti yöneticisi arkadaş benim kadar forum silinmesi için ısrarlı davranmamıştır. Bütün mesuliyet bendedir. Parti başkanı ve diğer yönetici arkadaşlar hakkı olan parti yönetimin tekrar onlara iade edilmesini ve castiel forum hesabım ve casstiel oyun hesabımın silinmesini istiyorum.
bana da bi touch blue 🤣🤣

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yönetici
Silinmiştir.

S E M İ H

Ziyaretçi
Hicmi utanmiyorsunuz hicmi gucunuze gitmiyor hala cevap veriyorsunuz. GOKTURK PARTİSİ kurucusu olarak ilmek ilmek isledigim gecemi gunduzume kattigim hakaretler isittigim partimi 30 gunde ne hale getirdiniz.
@BaşkanOnline KURUCU UYESİ OLDUGUM PARTİNİN SİLİNMESİNİ TALEP EDİYORUM
Sayın başkanım, 2024 başında aynı kocam kocam diye gezindiğiniz kişilerle millete söylediğiniz yalanlar gibi bu sefer de vefat haberleri ile parti içerisinden çekilip yönetimi bana devreden sizsiniz. Aslında yönetimin parti kurulduktan sonra ben de olduğunu cümle alem biliyordu, sizlerin partide yaptığı tek işin de milleti fırçalamak olduğunu tüm parti üyeleri biliyor. Bu yüzden burada kendinizi boşuna kasmayın, sizden sonra parti şaha kalkıp rekor kırıyor. Üç beş yanlış anlaşılma yüzünden parti de silinmez ancak bu tarih sizi kurucusu olduğunuz partinin arkasından iş çevirmekle ve bugün zafını kullanarak silmek istemenizden dolayı siler. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...