Gerçeğe Doğru Yerden ULAŞ’maya Kaldığımız Yerden Devam Ediyoruz (1 Kişi İçeride)

Fatih TUTUK

Altın Ok
1. Atanmış Oyun Başkanı

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-06-22-13-44-04-543_org.mozilla.firefox-edit.jpg
    Screenshot_2024-06-22-13-44-04-543_org.mozilla.firefox-edit.jpg
    111.7 KB · Görüntüleme: 26

FurkanB.

GökBudun Partisi
32. Dönem Oyun Başkanı
Bu bir roleplay oyunu ve muhalif bir partinin figürü olan bir gazetecinin hatta partinin televizyonunda program yapmış bir gazetecinin bu oyunda yeri olmaması gerektiğini söyledim sadece kötü bir şey mi söyledim

📸ULAŞ MEDYA📸

GERÇEĞE DOĞRU YERDEN ULAŞ
Vatandaş
Bu bir roleplay oyunu ve muhalif bir partinin figürü olan bir gazetecinin hatta partinin televizyonunda program yapmış bir gazetecinin bu oyunda yeri olmaması gerektiğini söyledim sadece kötü bir şey mi söyledim
Burada bir sürü medya kuruluşu oldu, Medya patronları veya gazeteci olan oyuncuların çoğu da birer parti mensubu oldu fakat Medya kuruluşunun kapısından içeri girdiği an itibarıyla tarafsızlık ilkesiyle hareket etmesi gerekiyor.

Siz ve CNMERTT’s isimli beyefendiler ULAŞ MEDYA’yı Gerçek siyaset yapmakla suçladınız ve Fatih TUTUK Beyefendinin göndermiş olduğu belgelerden sonra bu ifadelerinizle konuları farklı yerlere çekmeye çalıştınız.

Lütfen savunduğunuz şeyin arkasında olun ya da böyle gereksiz ifadelerinizle insanları bu şekilde zan altında bırakmayın.

Gereksiz raporlamanın suç olduğunu bir kez daha hatırlatmak isteriz.

Saygılarımızla

ULAŞ MEDYA YAYIN GRUBU

Son düzenleme: