Gençliğe Hitap Partisi Birkaç Gün Evvel Kuruldu

AzizEfendi

Gençliğe Hitap Partisi - Kurucu Üye
Vatandaş
Gençliğe Hitap Partisi oyunda daha önce en az 1-2 yıllık tecrübesi olan eski kadrodan (Yükselen Gençlik Partisi) belirli kişilerle yeniden toplandı. Amacımız yeniden yükselmektir. Gençlere ve kendini genç hissedenlerle beraber bu yola yeniden adımımızı attık. Ben 15 Nisan 2022'de ki heyecanımla tekrardan buradayım. Benim gibi BERKAY BEYOĞLU, Usi, Mustafa Başar, Huseyn.1903, Serdal Başkan, Cano1905 gibi isimlerle buluştuk. Hayırlara vesile olması dileğiyle.

Ekli dosyalar

• 1700939877243.png
    1700939877243.png
    199.1 KB · Görüntüleme: 3

E M İ R H A N

TÜRK BUDUN~KIZILELMA
Vatandaş-2
Parti Üyesi
İŞÇİ ve EMEKÇİ
Oyuna başlamama ve bağlı kalmama sebep olan ilk partim, ilk göz ağrım Yükselen Gençliğin değerli kurucularına bu heyecanı tekrardan yasattikları için teşekkür ederim. Hayırlı olsun 🌹

AzizEfendi

Gençliğe Hitap Partisi - Kurucu Üye
Vatandaş
Oyuna başlamama ve bağlı kalmama sebep olan ilk partim, ilk göz ağrım Yükselen Gençliğin değerli kurucularına bu heyecanı tekrardan yasattikları için teşekkür ederim. Hayırlı olsun 🌹
Rica ederiz. Değerli büyüklerimiz Mehmet Tanyıldızı ve Cihan Abimiz olmasa da aramızda onların anısıyla yaşayacağız. Sağolun 🌹

BERKAY BEYOĞLU

Ziyaretçi
Gençliğe Hitap Partisi oyunda daha önce en az 1-2 yıllık tecrübesi olan eski kadrodan (Yükselen Gençlik Partisi) belirli kişilerle yeniden toplandı. Amacımız yeniden yükselmektir. Gençlere ve kendini genç hissedenlerle beraber bu yola yeniden adımımızı attık. Ben 15 Nisan 2022'de ki heyecanımla tekrardan buradayım. Benim gibi BERKAY BEYOĞLU, Usi, Mustafa Başar, Huseyn.1903, Serdal Başkan, Cano1905 gibi isimlerle buluştuk. Hayırlara vesile olması dileğiyle.
kurduğumuz partide genel başkanlık görevine beni layık gören parti üyelerine teşekkür ediyorum bu görevi elimden geldiğince layık olmaya çalışacam çoğunluğu eski yüklenen gençlik üyesi olan partimize tüm eski üyelerimizi yuvalarına dönmeye davet ediyorum tüm parti üyelerine ve başkan online oyuncularına kolaylıklar diliyorum hayırlara vesile olmasını dilerim 🌹