Diriliş İttifakı Oyun Başkanı Adayı (1 Kişi İçeride)

E M İ R O Ğ L U

KARA KUVVETLERİ KOMUTANI
Vatandaş
Değerli Başkan Online Oyuncuları ve Diriliş İttifakının Değerli Üyeleri;

Bugün, Diriliş İttifakı üyeleri; Özgürlük ve İrade Partisi, Altın Ok Partisi ve Asil Türk Partisi’nin üyelerinin desteğiyle başkanlık adaylığımı ilan ediyorum.Buradan beni aday gösterdikleri için tüm parti üyelerine şükranlarımı sunuyorum. Oyunumuzda adil ve etkili bir yönetim sergileyerek, hep birlikte zirveye ulaşmak için adayım. Sizlerin desteğiyle, oyunun kurallarına bağlı kalarak en iyi stratejileri geliştireceğimize inanıyorum.

Oyunun zorluklarını biliyorum ve bu zorlukların üstesinden gelmek için sizlerle birlikte çalışmak istiyorum. Adil oyun ve stratejik hamlelerle, oyuna yeni başlayan oyunculardan, en eski oyunculara kadar herkesin derdine çözüm bulmak için adayım.

Sizlere söz veriyorum seçildiğim takdirde, her zaman adil ve şeffaf bir yönetim sergileyeceğim.Falan oyuncu benim partimin ya da ittifakımın üyesi onu kayırayım ona farklı davranayım her şeyden taviz vereyim şeklinde bir yönetim değil tamamiyle şeffaf ve herkese eşit bir şekilde davranılacak bir yönetim sözü veriyorum. Sizlerin güveni ve desteği ile, birlikte en iyi oyun deneyimini yaşayacağız. Stratejik hamlelerimizle, oyunun zirvesine çıkacağız.

Değerli başkanlarım, bu zorlu ama heyecan verici yolculukta sizlerin desteğine ihtiyacım var. Gelin, birlikte başaralım ve oyunu adil bir şekilde kazanmanın gururunu yaşayalım!

En içten sevgi ve saygılarımla.

-RE0N
Bu görev en çok sana yakışacak kirvem. 😍