Demokratik Cumhuriyet Partimizin Prensipleri (1 Kişi İçeride)

T U N A

Güçlü Gelecek Parti Genel Başkanı🌹
Vatandaş
Değerli BaşkanOnline ailesi,kıymetli üyelerimiz sevgili ve saygıdeğer vatandaşlarımız hepinize selam olsun

Bugün burada bir araya geldiğimiz için büyük bir mutluluk ve gurur duyuyoruz. Demokratik Cumhuriyet Partisinin açılışını kutlamak ve ülkemize ve milletimize duyduğumuz hizmet aşkını paylaşmak adına hepinizle burada sohbet etmek için birlikteyiz.

Demokratik Cumhuriyet Partisi, adını aldığı değerlerle, demokrasi ve cumhuriyet ilkelerine bağlılıkla yola çıkmıştır. Amacımız, her vatandaşın eşit haklara sahip olduğu, adil ve özgür bir toplumun inşasına katkıda bulunmaktır. Partimiz, şeffaf yönetim anlayışı, hukukun üstünlüğü ve insan haklarına saygıyı temel alarak, Türkiye’yi daha aydınlık yarınlara taşıyacak politikalar geliştirmeyi hedeflemektedir.

Bizler, birlik ve beraberlik içinde güçlü bir demokrasiye inanıyoruz. Partimizin temel prensipleri doğrultusunda, doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine tüm yurttaşlarımızın sesi olma kararlılığındayız. Ülkemizin her bir bireyinin hangi inançtan, hangi kökenden olursa olsun eşit ve hür bir biçimde yaşayacağı bir Türkiye için çalışacağız.

Bugün burada, Demokratik Cumhuriyet Partisi’nin kuruluşunu ilan ederken, değerli kurucularımıza, bu yolda emeği geçen herkese teşekkürü bir borç biliyoruz. Bu özel günde bizimle birlikte olduğunuz için hepinize minnettarız.Bizimle olup devam edenlere kapanıp yeniden dirilenlere aydın diri çevik sağ kalanlarla bizle olanlarla yolumuza devam ederiz hepsi de bize sadık kalarak kendilerine teşekkür ettirdiler.Bu yolda yarı yolda bırakanlara parti yönetimi de üyeler de kendilerini iyi tanıyor onlara da kapıların artık açık olmayacağını belirtmek istiyorum.

Gelecek günlerin daha parlak, daha özgür ve daha demokratik bir BaşkanOnline getirmesini yürekten diliyoruz. Hep birlikte el ele verdiğimizde başarıya ulaşacağımıza inanıyoruz.

Buradan yakın temaslar kuracağımız Diriliş İttifakı üyelerine de selamlarımı gönderiyorum.Temennimiz bir gün bütün dostlarımızla zafer heyecanını yaşamak olacaktır

Hepinize saygılarımızı sunar, bu büyük açılışın ülkemiz için hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederiz.
#dirilişvakti
#YenidenDemokratikCumhuriyet
#Zamangeldicatti
@Berat Koto hayırlısı olsun diyelim senin için 🌹🙃

SADETTİN AYDEMİRR

🏹 ALTIN OK 🏹
Vatandaş
Ben böyle yazınca hemen biyografisinde ki kurucu yazısını silmiş. 😂😂 Geçenlerde övip övip diye geziyordun şimdi altınokla devam diyorsun yalandan. Neyse yeni partin hayırlı olsun diyelim yine de. 🙂
Evet kurucu üyesiyim altın ok ile aramda sorun olsa diriliş ittifakında olur muyduk acaba bunu bı düşünmen lazım da sende bunu düşüncek kapasite pek göremiyorum.

CNMERTTs

Ziyaretçi
Evet kurucu üyesiyim altın ok ile aramda sorun olsa diriliş ittifakında olur muyduk acaba bunu bı düşünmen lazım da sende bunu düşüncek kapasite pek göremiyorum.
Sen o kadar ağırbaşlı biri olmadığın ve sağa sürüklenen kişi olduğun için yine aynı ittifakta olursun zaten. Şunu diyim sana. "Ağır otur, batman gelesin."