Demokrasi Ve Gençlik

The.Krmnn

~butterfly~
Yasaklı Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
Merhabalar başkanlarım öncelikle kendimi tanıtmak isterim. Ben Demokrasi Ve Gençlik Partisi başkan yardımcısıyım. Öncelikle parti başkanıma yeni attığı bu adımda beni yol arkadaşı yoldaşı olarak gördüğü için teşekkür ediyorum. Partimiz yeni kurulduğu için henüz iletişim konusunda bir düzenimiz yok ancak parti başkanımda uygun gördüğü takdirde ilerleyen zamanlarda discord sunucumuz ve discord kullanmayan başkanlarımız için whatsapp grubumuz kurulabilir. Partimizin Temel İlkesi Demokrasidir. Biz bir rekabet içinde diğer partilerle yarışıyoruz ancak seçim sonuçları her ne olursa olsun her daim dostluğun kazanmasından yana olan bir partiyiz. Şuan için bir partide olmayıp parti arayanları aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isterim. Eğitim desteği ve maddi olarak her türlü desteği elimizden geldiğince sağlamaya çalışacağız. Parti Sohbeti sekmesinde her daim destek için bulunuyorum. Sayın Başkanlarım oyunuz kimden yana olursa olsun hangi partiyi seçmiş olursanız olun her daim dostluğun kazanması dileğiyle..

DDEMOKRASİ VE GENÇLİK PARTİSİ BAŞKAN YARDIMCISI