Cumhuriyetimizin 100. Yılı Oyun Başkanlığı Teşekkür Metni - 2. Bölüm (Özel Teşekkür)

Tolga

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
37. Dönem Oyun Başkanı
Çok Kıymetli Başkan Online Oyuncuları,

İlk bölümde bahsettiğim üzere, her bir oyuncunun, her bir partinin yeri benim nezdimde çok çok ayrı. Ancak bu kutlu göreve gelmemde, verdikleri emekler için, gösterdikleri çabalar için daha özel bir teşekkürü hak eden dostlarım, arkadaşlarım, kardeşlerim var. Teşekkür metnimin 2. bölümünü izninizle onlara ayırmak istiyorum.

Bozkurt Harekat Partisi ve Siyah Sancak Özelinde,

-Oyun Başkanı adayı olmamdaki en büyük paya sahip olan ve beni zorla ikna eden, her zaman yanımda olan değerli dostum Sado'ya,
-Oyuna ve Bozkurt Harekat'a ilk katıldığımdan beri beni her zaman destekleyen ve yanımda olan değerli dostum BurakDuman'a,
-Oyuna ve Bozkurt Harekat'a ilk katıldığımdan beri beni her zaman destekleyen ve yanımda olan değerli dostum ve kıymetli komutanım Ufuk'a,
-Oyuna ve Bozkurt Harekat'a ilk katıldığımdan beri beni her zaman destekleyen ve yanımda olan değerli dostum, değerli kardeşim Osman'a,
-Biraz daha geç tanışmış olsak da beraber olduğumuz süre zarfında beni her zaman destekleyen ve yanımda olan değerli dostum Batın'a,
-Aylardır Bozkurt Harekat’ın Başkan Yardımcılığını yapan ve çok büyük emekler veren değerli kardeşim Emirhan’a,
-Aylardır Bozkurt Harekat’ın Parti Sekreterliğini yapan ve çok büyük emekler veren değerli dostum Oğuz’a,
-Göreve yeni gelen, seçim süresince özveriyle çalışıp sürekli destek olan partimizin sözcüsü ile değerli kardeşim Buğra’ya,
-Hem Bozkurt Harekat için hem de Siyah Sancak için çok emekler vermiş olan değerli kardeşlerim Ayberk'e, Sipan'a, Beşir'e, Yusuf'a, Muhammed'e,
-Bu seçimde çok emek harcayan ve kendi kardeşim kadar değer verdiğim partimizin asenaları Nisa ve Şeyma'ya,
-Yine emekleri için partimizin diğer asenaları Fatma, Derin ve Reyhan başkanlarıma
-Emekleri ile Bozkurt Harekat'a değer katan Kadir, Güven, Yunus Emre, İsmail, Ümit, Muhterem, Hüseyin başkanlarım başta olmak üzere adını sayamadığım bütün Bozkurt Harekat ve Siyah Sancak üyelerine bunca zamandır verdikleri emekler için, beni bir dost, bir arkadaş, bir kardeş, bir abi bildikleri için binlerce kez teşekkür ederim. Bozkurt Harekat'ın parti başkanlığını gururla yapıyorsam tamamen bu insanlar içindir.

Gönül İttifakı Özelinde,

-Başta Alparslan, Ferhat, Sercan, Büşra Gamze, Can, Ercan ve Kardelen başkanlarım olmak üzere bütün İlk Adım Partisi üyelerine, forumda ve oyun içerisinde gönderdikleri destek mesajları için, seçim boyunca gösterdikleri emekleri için birer birer teşekkür ediyorum.
-Partiden bağımsız olarak seçim öncesi dahil olmak üzere sürekli muhabbet halinde olduğum Kaan'a, aylardır ittifaklık bağı kurduğumuz Mustafa Denli Ve Yağız'a, oy verip destek olan Yeniden Doğuş ve Vefa Partisinin bütün üyelerine tek tek teşekkür ediyorum.
-GönüllerYapmayaGeldik mottosuyla yola çıktığımız GÖNÜL İTTİFAKI'nın bütün mensuplarına, bütün dostlarıma herkesin huzurunda tekrardan çok teşekkür ediyorum.

Ek olarak, beni hiç yalnız bırakmayan, seçim boyunca sürekli durumu takip eden, forumda ve farklı mecralarda sürekli olarak desteğini açıklayan, çenesi ve eli hiç durmayan değerli arkadaşım Sera'ya ayrıca teşekkür ediyorum.

Yönetim Özelinde,

-Her zaman gösterdiği tarafsızlığıyla, yardım eli istendiğinde elini düşünmeden uzatmasıyla, çalışkanlığıyla örnek olan, oyunun sevilen yüzü ArıMaya lakaplı çok değerli arkadaşım Gonca'ya
-Yönetici olarak adaletinden ve tarafsızlığından şüphe duymadığım, oyuna katıldığımdan bu zamana kadar fikirlerine ve muhabbetine önem verdiğim, Bozkurt Harekat zamanlarında bana çokça destek olan değerli büyüğüm Uğur Can abime
-Yine yönetici olarak adaletini ve tarafsızlığını her zaman gösteren, Bozkurt Harekat zamanında bana çokça destek olan değerli dostum Umut'a
-Teknik tarafta yaptığı işlerle oyunun beyni konumunda olan, seçim zamanları kritik işlerde boy gösteren değerli yöneticimiz Mahmut'a
-Bugün bu metinleri yazmamıza ve okumamıza sebep olan Başkan Online için verdiği emeklerden dolayı Ferhat Bey'e çok teşekkür ediyor ve teker teker kolaylıklar diliyorum.

Çok uzun bir teşekkür metni olduğunun farkındayım. Ancak bu zamana kadar verilen emeklerin sahiplerine haklarını teslim etmek istedim. Adını yazmayı unuttuğum varsa lütfen kusuruma bakmadan benimle iletişime geçerse çok sevinirim. Uzun tuttuğumu mazur göreceğinizi umarak, bütün Başkan Online ailesine tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

37. Dönemin hepimiz için hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.
Saygılarımla ve Sevgilerimle...

TOLGA ÇITIR
Cumhuriyetimizin 100. Yılının ve 37. Dönemin Oyun Başkanı

Son düzenleme:

Ferhat43

MİLLİ EGEMENLİK PARTİSİ GENEL BAŞKANI
35. Dönem Oyun Başkanı
Cumhuriyetimizin kurulduğu ekim ayında oyunda dahi olsa bu anlamlı zafere beraber girdiğimiz için çok mutluyum Tolga abi iyi ki sizleri tanıdık nice zaferlere diyorum dostluğumuz kardeşliğimiz baki olsun. Sözlerime büyük Türkiye Cumhuriyetinin 100.yılını kutlayarak kapatmak istiyorum. Ne Mutlu Türk'üm diyene. 🇹🇷

Tolga

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
37. Dönem Oyun Başkanı
Cumhuriyetimizin kurulduğu ekim ayında oyunda dahi olsa bu anlamlı zafere beraber girdiğimiz için çok mutluyum Tolga abi iyi ki sizleri tanıdık nice zaferlere diyorum dostluğumuz kardeşliğimiz baki olsun. Sözlerime büyük Türkiye Cumhuriyetinin 100.yılını kutlayarak kapatmak istiyorum. Ne Mutlu Türk'üm diyene. 🇹🇷
Kendim için geç olduğunu düşünürken, aslında oyun tarihinin en önemli dönemine denk gelmek çok güzel, çok özel. Hep beraber bu zaferin bir parçası olmaktan, sizleri tanımaktan da son derece mutluyum kardeşim. O halde tekrardan Ne Mutlu Türküm Diyene 🇹🇷

Tolga

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
37. Dönem Oyun Başkanı
Senin gibi birini tanıyıp tanıştığım için ben esas çok mutluyum hakediyordun zaten hak ettiğin gibi koltukta oturuyor olmandan daha mutlu olamazdım bu koltuk sana çok yakıştı Tolga'cığım 🌹🌹
Daha iyilerinin senin olacağı günü, bu makamda seni göreceğim günü dört gözle bekliyorum Ufuk'cuğum 🌹

Tolga

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
37. Dönem Oyun Başkanı
Oyun başkanlığına yakışan tek isim olabilirsin Tolga Çıtır 🌹
Yeni görevin hayırlı uğurlu olsun daha nice başarılara imza atacağından şüphe duymuyorum o koltuk senin ve sen sonuna kadar hak ettin 👏🏻
Yakışmayı, elimizden geldiğince hakkını vererek yapmayı amaçlıyoruz diyelim Reyhan hanım🌹
Tekrardan çok teşekkür ederim hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum 🙏