CUMHURİYETİMİZİN 100. YAŞINDA 30.000 YEŞİL TAŞ💎

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tolga

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
37. Dönem Oyun Başkanı
Değerli Başkan Online Oyuncuları,

Cumhuriyetimizin 100. Yılı kutlamaları kapsamında, dün Oyun Yönetimimizin açıklamış olduğu çekiliş duyurusunu sevinçle öğrenmiş oldum. Kendilerine bu düşüncelerinden ötürü teşekkür ediyorum.

37. Dönem Oyun Başkanı olarak, Cumhuriyetimizin 100. Yılını hep beraber kutlamak, bu dönem oluşturmaya çalıştığımız güzel ve dostane ortamı geliştirmek ve Oyun Başkanlığı makamına seçilmem şerefine, çekilişle 50 kişiye 30.000 Yeşil Taş dağıtıyorum. Çekilişe katılan herkese şimdiden iyi şanslar dilerim.

Bu vesileyle de Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı, sevgi ve özlemle yad ediyor, herkesin Cumhuriyet Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.

Çekilişe Son Katılım Tarihi : 29 EKİM 2023 - Saat: 23:59

---------------------------------------------
Örnek Katılım;

Kullanıcı adım: xxxx
Katılıyorum
Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun 🇹🇷

Büyük Mesut

Ziyaretçi
Kullanıcı adım: Büyük Mesut
Katılıyorum

Ne gelse kâr çağrı tanerin iphone çekilişi olayına döndü her yere etiket atıyoruz

Can yildiz

22. Dönem İçişleri Bakanı - İLK ADIM PARTİSİ
Yasaklı Üye
Vatandaş
Değerli Başkan Online Oyuncuları,

Cumhuriyetimizin 100. Yılı kutlamaları kapsamında, dün Oyun Yönetimimizin açıklamış olduğu çekiliş duyurusunu sevinçle öğrenmiş oldum. Kendilerine bu düşüncelerinden ötürü teşekkür ediyorum.

37. Dönem Oyun Başkanı olarak, Cumhuriyetimizin 100. Yılını hep beraber kutlamak, bu dönem oluşturmaya çalıştığımız güzel ve dostane ortamı geliştirmek ve Oyun Başkanlığı makamına seçilmem şerefine, çekilişle 50 kişiye 30.000 Yeşil Taş dağıtıyorum. Çekilişe katılan herkese şimdiden iyi şanslar dilerim.

Bu vesileyle de Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı, sevgi ve özlemle yad ediyor, herkesin Cumhuriyet Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.

Çekilişe Son Katılım Tarihi : 29 EKİM 2023 - Saat: 23:59

Örnek Katılım;

Kullanıcı adım: xxxx
Katılıyorum
Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun 🇹🇷
Katılıyorum can yildiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...