Cumhuriyet partisi yeniden kuruldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mert_46koca

CUMHURİYET PARTİSİ parti lideri
Vatandaş
Merhaba Sevgili Başkan Online Oyuncuları;

“Türk Milleti’nin tabiat ve adetlerine en uygun olan idare, Cumhuriyet idaresidir.” sözüyle çıktığımız bu yolda Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ilkelerini ve Cumhuriyetçi yönetim anlayışını benimseyerek CUMHURİYET PARTİSİNİN TEKRARDAN kuruluşunu ilan ediyoruz. Adaletli, Liyakatlı ,Yenilikçi, Demokratik ve Eşitlik ilke ve anlayışlarına uygun olarak bir yönetim olacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Çıktığımız bu yolda deneyimli ve eşitlikçi yönetim kadromuzla, oyun ortamına yeni bir soluk getirmeyi, diğer partilerle dostluk ve huzur içerisinde oyun içerisinde var olmayı hedefliyoruz.

Amaç

Oyun içerisinde yeni bir soluk getirmek, adaletsiz ve eşitliksiz ortamlardan uzak durarak huzur içerisinde bir yönetim ve oyun anlayışı sunmak.

Vizyon

CUMHURİYET PARTİSİ olarak öncelikli hedeflerimizden birisi adaletli bir oyun anlayışı benimsemektir. Akabinde oyunda her daim üst sıraları hedefleyerek partimizi en iyiler arasına koymak, huzur içerisinde yönetim ve üyelerle keyifli vakitler geçirmek hedeflenmektedir. Bu süreçte hiçbir parti ile amacımız düşman olmak değil, her daim dost ve ittifak olmak olacaktır. Partimizin oyunun iyiliği ve bekası için olacak hiçbir yeniliğe kapalı olmadığını da duyurmaktan gurur duyarız.

Misyon

Faaliyetlerde bulunduğumuz süre içerisinde; oyunculara ve oyun topluluğuna karşı saygılı, adaletli, empati sahibi, rekabetçi ortama uygun, stratejik oluşumlara açık, ahlaki ve tüm ilkelere bağlı bir oluşum örneği sergileyerek oyun içerisinde var olmak.

Değerli Oyuncular;

CUMHURİYET PARTİSİ bünyesine katılmak isteyen tüm üyelerimizi partimize davet ediyoruz. Siz yoksanız bir kişi eksiğiz !

Meteturan

Trabzonspor
Vatandaş
Başarılar ama işiniz zor.

morteguven

Artvin Şehir Valisi
Vatandaş-2
Hayırlı olsun yeni bi demokratik partiyi görmek zevk verici olacak🇹🇷

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...