Çok Yakında Alanlardayız "GalaTaSaRay Aşıkları Partisi"

Veli Ö.

Haberin Tarafsız - Gazete Başkanı
Vatandaş
Sağlam parti başkanım, bende sizinleyim 💛♥️

Göktuğ Gökçebağ

Yeni Üye
Vatandaş
Ayrıca partinin nihai hedefleri arasında oyun adının BAŞKANONLİNE GS olması bulunmaktadır.
böyle birşeyin olabilmesi kesinlikle imkansız çünkü oyun adı üstünde başkanlık oyunu maç oyunu yani futbol oyunu değil o yüzden de tamam parti adı olarak futbol kulüpleri isimleri koyarsınız hakkınız normal de ama oyun adını değiştirmek gibi birşey asla olamaz bunu yönetim bile yapmaz zaten oyun adı sabit hiçbir şekilde değişmez bunu tüm oyuncularda a dan z ye biliyor ama eğer oyunla ilgili oyunun işleyişi yani başkanlıkla gerçek hayatla birebir önerileriniz varsa herkes gibi bizler gibi paylaşabilirsiniz

V for Vendetta

Ziyaretçi
böyle birşeyin olabilmesi kesinlikle imkansız çünkü oyun adı üstünde başkanlık oyunu maç oyunu yani futbol oyunu değil o yüzden de tamam parti adı olarak futbol kulüpleri isimleri koyarsınız hakkınız normal de ama oyun adını değiştirmek gibi birşey asla olamaz bunu yönetim bile yapmaz zaten oyun adı sabit hiçbir şekilde değişmez bunu tüm oyuncularda a dan z ye biliyor ama eğer oyunla ilgili oyunun işleyişi yani başkanlıkla gerçek hayatla birebir önerileriniz varsa herkes gibi bizler gibi paylaşabilirsiniz
Arkadaşım iyimisin Mahmut bey şaka yapıyor yahu 😂

MAGARSUS

Ziyaretçi
Kutsal Yüce Süper Kahraman Başkumandan Mareşal Halife i Bin Süvari Ninja Komando Bordo Bereli Sayın dışişleri bakanımız, İçişleri bakanımız, halifemiz üstadlar üstadı krallar kralı Fatih Terim partisi kurman daha güzel olur bence başkanım

Kadir Aydın

ALTIN OK
41. Dönem Oyun Başkanı
Kutsal Yüce Süper Kahraman Başkumandan Mareşal Halife i Bin Süvari Ninja Komando Bordo Bereli Sayın dışişleri bakanımız, İçişleri bakanımız, halifemiz üstadlar üstadı krallar kralı Fatih Terim partisi kurman daha güzel olur bence başkanım

Ekli dosyalar

• burayi-terket_1275393.jpg
    burayi-terket_1275393.jpg
    25.3 KB · Görüntüleme: 10

Kubilay*

7.Dönem Adalet 8.Dönem Ekonomi Bakanı
Vatandaş
Parti Üyesi
TÜRKİYE GENÇ DOĞUŞ
GALATASARAY şeklinde olursa izin verilecek olup ayrıca parti kasasına 5000 yeşil taş destek, parti sıralamasında en üst sırada gözükmesi ve oyuna kaydolan oyuncuların kendiliğinden bu partiye üye olması sağlanacaktır.
Ben şimdiye kadar kurardım da gonca kapatır diye kurmuyodum 😢

ugur3301

Ziyaretçi
Yalnız Doğuştan Galatasaraylılar olarak söylendi. Çakma Galatasaraylılar sağdan sağdan sessizce yedek kulübesine 🤣🤣🤣🤣
Giden her sevgilinin ardından
Hep biz olduk el sallayan
Haykırsak duyarlar mı sesimizi?
Hangi sevdadan galip çıktık ki?
Yürüyoruz sessiz ve kederli
Nevizade geceleri
İnletiyoruz her çıkışında
İstiklal Caddesi'ni
Boşuna çekilmedi bunca çile
İçiyoruz gündüz gece
Haykırdık ama duymadı hiç kimse
Peşindeyiz her yerde