Çok Yakında Alanlardayız "GalaTaSaRay Aşıkları Partisi"

GS_Easterner

Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
Saygıdeğer BaşkanOnline Camiasına...

Oyuna farklı bir bakış açısı getirmek adına yeni bir parti kurma hedefi içerisindeyim.
Evet oyun bir siyaset oyunu fakat siyasilerde medenice spor konuşabilir ve yorum yapabilir.
Bu hiç bir partide yada platformda engellenmemelidir. ( son cümlemdeki detaylar bende saklı, isteyene özelden anlatabilirim ;) )

Kurulacak olan partimizin adı "GalaTaSaRay Aşıkları Partisi" olacaktır.

- Oyundaki her parti gibi bizde iktidarda olmak ve ülkeyi yönetmeye talip olacağız,
- Partimize katılabilmek için Galatasaray'lı doğmanız yeterlidir.

Parti yönetiminde yer almak isteyen arkadaşların form başlığının devamına katılmak istiyorum/Oyuncu adı yazmalarını yada oyun içerisinden GS_Easterner kullanıcısına mesaj atarak bana ulaşmalarını rica ederim.

Gerçekleri tarih yazar, tarihi de GALATASARAY ...

Saygılarımla...
GS_Easterner

Fatih Tutuk

Altın Ok Partisi Genel Başkanı
Vatandaş-2
GALATASARAY şeklinde olursa izin verilecek olup ayrıca parti kasasına 5000 yeşil taş destek, parti sıralamasında en üst sırada gözükmesi ve oyuna kaydolan oyuncuların kendiliğinden bu partiye üye olması sağlanacaktır.

Ayrıca AltınOk partisi tüm seçimlerde desteğini bu partiden yana kullanacaktır.

YasinKartal

Genel Kurmay Başkanı
Vatandaş
Parti Üyesi
ALTIN OK
partiden bi yönetici yaktım gemileri diye bir şey var girerseniz %250 faiz veriyor derse inanmayin çocuklar

GS_Easterner

Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
GALATASARAY şeklinde olursa izin verilecek olup ayrıca parti kasasına 5000 yeşil taş destek, parti sıralamasında en üst sırada gözükmesi ve oyuna kaydolan oyuncuların kendiliğinden bu partiye üye olması sağlanacaktır.

Teşekkürler Sayın yöneticim, harikasınız ❤️🦁💛

niko_23

Azerbaycan Turk Birligi kurucu baskanlarindan
Vatandaş
Parti Üyesi
AZERBAYCAN TÜRK BİRLİĞİ
Mahmut baskan ciddimi soyluyosunuz?
Ama bu haksizlik olur🤣🤣

niko_23

Azerbaycan Turk Birligi kurucu baskanlarindan
Vatandaş
Parti Üyesi