ÇEKİLİŞ VE FORUM MODERATÖRÜ ALINACAKTIR.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Selim Torlak

TURAN BİRLİĞİ Partisi Genel Başkanı
Vatandaş
Kullanıcı adı: Selim Torlak
Oyuna kayıt olduğunuz tarih: 14/08/2022
Neden bu görevi istediğiniz: Eskiden çeşitli webmaster forumlarında moderatörlük yaptım. XenForo scriptinin kullanımına çok alışkınım 5-6 senedir XenForo ile çok ilgilendim. Tr.Link link kısaltma sitesine ait olan bir webmaster forumunda da uzun bir müddet moderatörlük yaptım. Yani hem XenForo'ya alışkınım hemde forumları yakın takipteyim. Bu görevi başarı ile yapabileceğime inanıyorum.

ÜmitZehra

MedyaOnline Kurucusu
Vatandaş
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
Kullancı Adı: ÜmitZehra
Oyuna kayıt tarihi: 26.10.2022
Bu oyunu çok seviyorum.Bu oyunda adil bi yönetici olacağıma inanıyorum.

Kullanıcı adı: Jollynneess
Oyuna kayıt olduğunuz tarih: 03.05.2022
Neden bu görevi istediğiniz: Oyunu ve forum ortamını seviyorum, foruma gelen üyelere ve diğer üyelere yardımcı olup oyuna ve foruma katkılar sağlayabilmek.
Ek olarak bazı oyun forum sitelerinde geçmiş bir deneyimim var yeterince aktifim ve elimden geleni yapmaya çalışacağım.

Gonca

ARI MAYA 🐝
Yönetici
Yönetici
Merhaba Değerli Başkan Online Oyuncuları;

Başvuruya katılan her bir oyuncumuza teşekkür ederiz. Çekiliş ve Forum Moderatörümüz Oyundaki bilgi ve tecrübesi. Genel olarak her oyuncuya saygılı davranışları ve yardım sever tutumları ile ayrıca oyunda geçirdiği aktif süre göz önünde bulundurularak…
@Umutttl olmuştur kendisine yeni görevinde başarılar dileriz.

İyi ve keyifli oyunlar

Reyhan

Ziyaretçi
Hayırlı olsun Umut başkanım görevi layığıyla yapacağınızdan şüphemiz yok 👏🏻🌹

Vampirella

Ziyaretçi
Cidden hak eden birinin kazanması çok iyi oldu. Umutcum başarılar dilerim 😊 Seninle forumun şenleniceginden hiç şüphem yok

EKG07

Ziyaretçi
Umut modum hayırlı uğurlu olsun🌹 (ama böyle forumdan alım yapmaya gerek varmıydı ki)

Umut

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
29. Dönem Oyun Başkanı

Mustafa Denli

Ziyaretçi
Hayırlı uğurlu olsun Tüm Baskanonline ve umut başkana 👏👏

Yappız

Ziyaretçi
Merhaba Değerli Başkan Online Oyuncuları;

Başvuruya katılan her bir oyuncumuza teşekkür ederiz. Çekiliş ve Forum Moderatörümüz Oyundaki bilgi ve tecrübesi. Genel olarak her oyuncuya saygılı davranışları ve yardım sever tutumları ile ayrıca oyunda geçirdiği aktif süre göz önünde bulundurularak…
@Umutttl olmuştur kendisine yeni görevinde başarılar dileriz.

İyi ve keyifli oyunlar
"Adaletli ve adil bir kişiyi, adaletli ve adil bir şekilde seçildiği için mutluyum" 🙂🙂

@Umutttl başarıların devamını dilerim canım nice başarılara ❤️🌹

Marazksc

Ziyaretçi
Umut hayırlı olsun görevini en iyi şekilde yapacağına eminim.. Şimdiden buraların hava değişti 😁😁😁 verdik yetkiyi görücez etkiyi 😅

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...