BAŞKANONLINE v5.2.9 NAM-I DİĞER 🚀 GÜNCELLEMESİ YAYINDA!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yönetici
Değerli Başkan Online oyuncuları,
Özellikle iOS cihazlarda görülen, işlem yapmayınca bağlantı kopması sorunu bu güncelleme ile giderilmiş olup;
Artık oyunda sayfalar arası donma probleminde oyunu kapatıp açmak zorunda kalınmayacaktır.

Neler Yeni?
-Performans iyileştirmeleri yapıldı.
-Görünüm iyileştirmeleri yapıldı.

*Güncelleme 27-28 Nisan tarihlerinde yüklenebilir durumda olacaktır. (Şu an aktif değildir)
Herkese iyi oyunlar dileriz.

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yönetici
Bahsedilen sorunu yaşayan var mıydı? Yoksa yalnızca ben mi yaşıyordum arkadaşlar. Deneyimleyen kişiler yazabilir mi?

niko_23

Azerbaycan Turk Birligi kurucu baskanlarindan
Vatandaş
Parti Üyesi
AZERBAYCAN TÜRK BİRLİĞİ
Mahmut baskan son guncellemelerden sonra kira toplarken cok vakit gidiyor dukkanlardan.
Orneyin oncelerer dukkanlara girib hizlica kiralari topluyordum. Simdi kiranin ustunden basiyorum 1 dakikayaya kirayi goture biliyroum. Yani tum kiralarai toplarken 10 dakikami aliyor. Yani dukkan kirasi toplarken telfon yavasliyor donuyor bazen

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yönetici
Mahmut baskan son guncellemelerden sonra kira toplarken cok vakit gidiyor dukkanlardan.
Orneyin oncelerer dukkanlara girib hizlica kiralari topluyordum. Simdi kiranin ustunden basiyorum 1 dakikayaya kirayi goture biliyroum. Yani tum kiralarai toplarken 10 dakikami aliyor. Yani dukkan kirasi toplarken telfon yavasliyor donuyor bazen
Video kaydını instagramdan atabilir misiniz ?

iElectro01Q

🪽ⓈⓁⓅ🪽,⚛️🄰🅁🄶🄴⚛️,⚙️🆃🅲🅿⚙️ 𝙆𝙪𝙧𝙪𝙘𝙪𝙨𝙪
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Daha da fazla oyununuz hızlansın istiyorsanız ayarlardan başkan online uygulamasını bulup tıklayın pil tasarrufu yazan kısma tıklayın Kısıtlama Yok yazan yere tıklayın böylelikle oyununuz daha da performanslı olacak

Korkuthan

GÖK TENGRİ BİZ MENEN ⚡BATUGA HAN ⚡
Vatandaş
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
Oyunda parti sekmesine girişde ve diğer yerlere girince Beyaz ekran geliyor sabah saatlerinde böyle bir şey yok oyunu aç Kapa yapınca düzeliyor

Adil Şahan Yılmaz

Özgürlük ve İrade
Vatandaş-2
Parti Üyesi
ÖZGÜRLÜK ve İRADE
Oyun aşşşşşşırı kasıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...