DUYURU BAŞKAN ONLINE 🎭 MEDYA SORUMLUSU

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gonca

ARI MAYA 🐝
Yönetici
Yönetici
Değerli Başkan Online Oyuncuları,

Oyuncu sayımızın gün geçtikçe artmasının ve bundan sonraki süreçte de artış potansiyeli olmasından ötürü, oyun içerisindeki yönetici arkadaşlarımızı arttırma zorunluluğu ortaya çıkmıştır.

Gerek oyun içerisindeki destek talepleri, gerek forum üzerindeki destek talepleri, gerekse Instagram sayfamız üzerindeki destek taleplerinden ötürü kısım kısım aksaklıklar yaşayabiliyoruz. Bizler aktif yönetim ekibimizle bu aksaklıkların üstesinden gelmek için çabalarken, ister istemez forumda ve sosyal medya hesaplarımız üzerinde "Görsel" anlamda yeterli kalamıyoruz.

Bu zamana kadar, oyuncularımızın forum üzerinden yapılan paylaşımlardan ve aldıkları reaksiyonlardan, yorumlardan yaptığımız gözlemlerden, oyuncularımızın görselliğe de son derece önem verdiğini gördük. Bunun sonucunda ise Yönetici kadromuza eklemek için "Başkan Online Medya Sorumlusu/Yöneticisi" arayışına girmiş bulunuyoruz. Ve bu arayışımızı sizlerin huzurunda yapılacak olan bir etkinlik ile seçmeyi istiyoruz. Görev alacak olan arkadaşımızın, yapacağı tasarımlarla bizlere daha güzel ve daha keyifli bir ortam sunacağına inanıyor, şimdiden başarılar diliyoruz.

Etkinlik detaylarını aşağıda bulabilirsiniz. Katılımlarınızı bekler, iyi ve keyifli oyunlar dileriz.

Etkinlik Konusu : Değiştirilmesi Düşünülen Başkan Online Oyunu Giriş Ekranının Tasarımı

Etkinlik İçeriği : Başkan Online Medya Sorumlusu/Yöneticisi olmak isteyen oyuncuların tasarımlarını sunması ve sunulan tasarımlar içerisinden yeni Yöneticinin seçilmesi

* Seçilecek kişinin aktif olması şartı vardır. Ayrıca tasarımlar incelenecek olup, oyuncunun oyun profili ve ceza geçmişi de ekstra değerlendirilecektir.

Cumartesiye kadar sonuç belirlenecektir.

iyi ve keyifli Oyunlar dileriz

FURKANGENCSOY

Üye
Vatandaş
Öncelikle merhaba başkanlarım Aksaray üniversitesinde yazılım bölümünü bitirmiş bulunmaktayım ayriyeten ek olarak logo tasarımı ve afişler yapıyorum oyunda gerçekten güzel vakitler geçiriyorum günün 10 saatini oyunda geçiriyorum yapmış olduğum bazı afişleri baskanoline tarafı için hazırlama yaptım şimdiden kazanacak olanlara hayırlı uğurlu olmasını dilerim 😊

Kullanıcı Adım : NARKOZUNUZ
Medya Sorumlusu olmak istiyorum.

Ekli dosyalar

• ŞEHİRİMİZİ BIRLİKTE GÜZEL HALE GETİRECEĞİM_20240213_193336_0000.png
    ŞEHİRİMİZİ BIRLİKTE GÜZEL HALE GETİRECEĞİM_20240213_193336_0000.png
    1.3 MB · Görüntüleme: 66
  • ARTVİNE HAVALİMANIMIZ AÇILDI_20240213_193142_0000.png
    ARTVİNE HAVALİMANIMIZ AÇILDI_20240213_193142_0000.png
    810.3 KB · Görüntüleme: 61
  • ARTVİNE TOKİ BİNALARI BAŞLADI_20240213_192916_0000.png
    ARTVİNE TOKİ BİNALARI BAŞLADI_20240213_192916_0000.png
    939.7 KB · Görüntüleme: 59
Moderatörün son düzenlenenleri:

Uğur.

Juvanes*
Yönetici
Yönetici
28. Dönem Oyun Başkanı
Arkadaşlar görseller oluşturup buraya atmanız gerekiyor

Ayrıca bu görseller; oyun ana ekranımızda kullanacağımız için özgün içerikler olmalı ve daha sonra yapılacak tasarımlara da ışık tutmalı. Tek seferlik görseller, başka oyunlardan evrilmiş/esinlenilmiş çalışmalar telif hakları sebebiyle değerlendirilmeye alınmayacaktır.

Başvurular bu konuya yapılacaktır;

Tasarımınızı atınız ve altına;
Kullanıcı adım : XXX

Medya Sorumlusu olmak istiyorum
Şeklinde yazınız.

Bunun bir Parti Bayrak yarışı olmadığını hatırlatır,
Herkese başarılar dileriz.

Uğur.

Juvanes*
Yönetici
Yönetici
28. Dönem Oyun Başkanı
Geçtiğimiz günlerde bir çok kişi yönetici olmak istediğini çeşitli konularda beyan etmesine rağmen, yönetici arayış konumuza pek ilgi duyulmadığını düşünmekteyiz.

Bu sebeple başvurular, bugün 19.00 itibariyle sonlanacaktır.

Başvuru yapan oyuncularımızın sicilleri ve gönderilen çalışmalar yönetim nezdinde değerlendirilecek olup
; nihai karar Oyun Sahibi tarafından verilecektir.

Keyifli forumlar dileriz.

Uğur.

Juvanes*
Yönetici
Yönetici
28. Dönem Oyun Başkanı
Geçen yaptığınız gibi inisiyatif alıp atama yapabilirsiniz.

Bu mesajı ne amaçla yazdığınız gayet aşikar, sonra bizler ceza verince; yöneticiler ayrımcılık yapıyor diyorsunuz.

Sizde yönetici olmak isteyen, oyuncularımız arasındaydınız.
Geçtiğimiz gün konular açıp, ekstra ekstra mesajlar yazıyordunuz.
Buyurun, sahne sizin; görelim hünerlerinizi.

Tolga

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
37. Dönem Oyun Başkanı
Merhaba,

Öncelikle Oyun Yönetiminin bu değişim amacını son derece olumlu bulduğumu belirtmek istiyorum. Burada geçirdiğim yaklaşık 2 yıllık süre zarfında, pek çok görsel ve video çalışmasıyla foruma renk katmaya çalıştım. Genel olarak son derece olumlu yorumlarla karşılaşmış olmak, her defasında daha da heves kattı yaptığım çalışmalara. Bu zamana kadar eksiklik olarak gördüğüm ve bu kadar oyuncuya sahip bir oyunda artık eskimiş olduğunu düşündüğüm oyunun logosu için yeni bir tasarım yaptım. Herkesin beğeneceğini umarak yeni logoyu aşağıya ekliyorum.

1708097358293.png

Ardından Oyun Yönetiminin de bizden istemiş olduğu şekilde, Başkan Online giriş ekranı için tasarladığım ve yeni logoyu da içeren yeni giriş ekranı tasarımını beğenilerinize sunuyorum.

1708097515720.png

Oyuna bunca süre emek vermiş biri olarak, oyuncu profilime ve ceza geçmişime güvenerek Başkan Online Sosyal Medya Sorumlusu olmak için başvuruyorum.

Kullanıcı Adım : Tolga Çıtır

Uğur.

Juvanes*
Yönetici
Yönetici
28. Dönem Oyun Başkanı
Başvurular bitmiştir.

BaşkanOnline - Sistem

SİSTEM HESABI
Yönetici
Merhaba değerli oyuncularımız,

Başvurusu ile katılım sağlayan arkadaşlara öncelikle teşekkür ediyor, emeklerine sağlık diliyoruz. Oyunumuza katkı sağlamak adına böyle bir arayış içerisine girmiştik. Aramıza yeni katılacak olan yeni arkadaşımızın görsel çalışmaları, sosyal medya ve diğer tüm platformlarımızda sergilenecek.

Daha fazla sizleri bekletmeden ismini açıklayalım;
Aramıza hoş geldin @Tolga Çıtır 👏

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...