Balkon konuşmam hk. (1 Kişi İçeride)

• Konuyu başlatan S E M İ H
  • Başlangıç tarihi

E.A.

Ziyaretçi
Yaptığı hainlikleri, satıcılıkları. Ve daha burda yazmak istemediğim onca benzetmeleri kendine yakistirarak sırıtarak anlatıyorsun birde. Senin peşinden koşan üyelerine yazık senin gibi birinin ne karakterde olduğunu bilseler keşke.
Ya ötede ağla hadi üff tüm üyelere yazıp oy çekme peşinde koşuyorsunuz utanmadan birde bana bunları yazıyorsun. Küçük partilere muhtaçsınız diyip sizin tabirinizle küçük partiye bakanlık veriyorsun. Ne anlatıyorsun 😀

Kadir Aydın

Tecrübeli Üye
41. Dönem Oyun Başkanı
Vatandaş
Ya ötede ağla hadi üff tüm üyelere yazıp oy çekme peşinde koşuyorsunuz utanmadan birde bana bunları yazıyorsun. Küçük partilere muhtaçsınız diyip sizin tabirinizle küçük partiye bakanlık veriyorsun. Ne anlatıyorsun 😀
Sana öyle bir ağır konuşurum ki, oturduğun yerden kalkamazsin. Ama devlet terbiyem buna müsade etmiyor. Kalıbın içine gir seni birşey sansinlar

AG34

Özgürlük Ve İrade Partisi Kurucu Başkanı
38. Dönem Oyun Başkanı
Ne diyor bu arkadaş. He zamanında. Oblik Seçimlerinde peşimizden koşuyordu dimi. Hatirladim😀

King Mehmet

GÖKBUDUN - 🦅🦅🦅
Vatandaş
Burası balkon konuşması yapılan alan ve ortada bir mikrofon var. Onun da sahibi belli. Adam tankları üstünüze sürerek ilerliyor ve bence sağa sola kaçışın... Adamı hasta etmeyin.  bu yorumu niye yazdım bilmiyorum içimden geldi. Bi mizahşör de ben olmak istedim.

E.A.

Ziyaretçi
Senin gibi adamlar bana ağır gelemez. Siz küfür yiyip gulen varlıklarımız. Yüzüne tukursek şükür dersin sen kimsin ki ağır gelicen.

Bu yaptiklariniza ve söylemek istemediğim bir kaç cümleye ragmen insan içinde gülüp oynuyorsunuz. İnsan biraz utanır
Ya sen ne anlatıyorsun komik adam kendi kendine konuşup kendi kendini rezil etmekten başka bir işe yaramıyorsun. Döneceksin aynaya bakacaksın sonra konuşacaksın.

Kadir Aydın

Tecrübeli Üye
41. Dönem Oyun Başkanı
Vatandaş
Ya sen ne anlatıyorsun komik adam kendi kendine konuşup kendi kendini rezil etmekten başka bir işe yaramıyorsun. Döneceksin aynaya bakacaksın sonra konuşacaksın.
Konuşma, senin nasıl bir varlık olduğunu biliyoruz biz. Umarım herkes ye öğrenir. Verecek cevap bulamayınca ıvır zivir cümleler yazma. Net ol.

alikerem

Altın Ok | 🏹
Yasaklı Üye
Vatandaş
Burası balkon konuşması yapılan alan ve ortada bir mikrofon var. Onun da sahibi belli. Adam tankları üstünüze sürerek ilerliyor ve bence sağa sola kaçışın... Adamı hasta etmeyin.  bu yorumu niye yazdım bilmiyorum içimden geldi. Bi mizahşör de ben olmak istedim.
tamam

AG34

Özgürlük Ve İrade Partisi Kurucu Başkanı
38. Dönem Oyun Başkanı
Milletin üstüne tank sürüyorlar. Halk sokağa

A.Ulaş ATEŞ

24.DÖNEM EKONOMİ BAKANI
Vatandaş
Milletin üstüne tank sürüyorlar. Halk sokağa
Milletin iradesiyle Seçilmiş Cumhurbaşkanımız Balkon Konuşmasına Çıkacağı Zaman Genelkurmay Başkanı ve Saz Ekibi Demokrasiye Karşı Savaş Kaskı Takmayı Tercih Ettiler.

Ülke Tarihinde Bir Parti Genel Başkanı’nın Halkın Karşına Tank ile Çıkması Kabul Edilemez!