📢Azerbeycanlı Ve Türk Kardeşlerime DUYURUMUZ VAR📢

• Konuyu başlatan Xəlil Xəlilzadə
  • Başlangıç tarihi

BERKAY BEYOĞLU

Ziyaretçi
Saygıdeğer Azerbaycanlı ve Türk kardeşlerim,

Bugün, birlik ve beraberlik ruhuyla dolu yeni bir döneme adım atıyoruz. Azerbaycan Türk Birliği Partisi olarak, ortak kültürümüzü, tarihimizi ve değerlerimizi temel alarak bir araya geliyoruz. Birlikte daha güçlü, daha adil, ve daha müreffeh bir gelecek inşa etmek için yola çıkıyoruz. Hep birlikte omuz omuza, Azerbaycan Türk Birliği'ni güçlendireceğiz. Hoş geldiniz!
#SenYoksanBirEksiğimizVar#varolsunkardeşlik🇦🇿🇹🇷
Ekli dosyayı görüntüle 12374
Hayırlı olsun başkanım 🌹

Kardelen Kurt

İlk Adım Partisi 21. Dönem Şanlıurfa Milletvekili
Vatandaş
Azerbaycanlı ve Türk diye bir ayrım yoktur. Azerbaycanlılar öz be öz Türklerdir. Bir Azerbaycanlının bu hassasiyete dikkat etmemesi elbette art niyetli bir yaklaşım değildir ama yine de hatırlatma yapalım. Parti hayırlı olsun.

Ahmett EROL

İşçi ve Emekçi Partisi Kurucu Genel Başkanı
Vatandaş
Azerbaycanlı ve Türk diye bir ayrım yoktur. Azerbaycanlılar öz be öz Türklerdir. Bir Azerbaycanlının bu hassasiyete dikkat etmemesi elbette art niyetli bir yaklaşım değildir ama yine de hatırlatma yapalım. Parti hayırlı olsun.
Ben bir ayrım göremiyorum ama sadece dil olarak dedik zaten bizim kardeş partimiz hep bizden çıkma ayrım yapmadığımızı iyi bilirler bizden biriler onlarda

Xəlil Xəlilzadə

Ziyaretçi
sana bi şey diyen yok kardeşim benim derdimi kardeşimiz anladı parazit yapma dfgshgf
Ayrım yapmadım saygideğer baskanım Azerbaycanlı Ve Türk olarak vurgu yaptım köken aynen türk kökeni her kes biliyo zaten başkanım burdada bir ayrım olmuyor ülke ve millet ismi geçti burada kırgızlar nasıl kırgizım diyo,kazaklar kazağım diyorsa(onlarda koken olarak türk)bende azerbaycanlıyım demek hakkına sahibim sevgiler ve saygilara Azerbaycandan selamlar başkanım 🇹🇷🇦🇿

morteguven

Artvin Şehir Valisi
Vatandaş-2
Hayırlı olsun inşallah nice zaferlere🌹