Altın Ok Partisi Kuruldu.

onurturan

🐺MİLLİYETÇİ BOZKURTLAR PARTİSİ KURUCUSU🐺
Vatandaş
Altın Ok Partimiz kurulmuştur. Yeni sistem, Onurlu siyaset’e geliyoruz. Kavga etmeye değil barış ve huzur içinde yarışmaya geldik partimize tüm başkanlarımız davetlidir sevgiler saygılar başarılar dileriz. 🌹 🏹

Ekli dosyalar

• 257A48E4-B007-46A7-B43A-986056E7B713.png
    257A48E4-B007-46A7-B43A-986056E7B713.png
    114.9 KB · Görüntüleme: 28

iElectro01Q

🪽ⓈⓁⓅ🪽,⚛️🄰🅁🄶🄴⚛️,⚙️🆃🅲🅿⚙️ 𝙆𝙪𝙧𝙪𝙘𝙪𝙨𝙪
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Hayırlı olsun

GS1905ALİ

Ziyaretçi
Onurturan ve Ahmecet başkanlarım benim kişisel fikrim parti adı taraflı siyasi olduğunu düşündüğümden wp tan cahil kelimesini kullandım tamamen benim kişisel fikrim ne olmuş ne yaşanmış hiçbir fikrim yok sabah bi baktım herkes ban yemiş samimiyetle sizleri sevdiğimden sadece ikinizden haddim olmayan bir konuya yorum yaptım çok özür diliyorum partiniz tekrardan hayırlı olsun umarım istediğiniz başarıya ulaşırsınız yolunuz açık olsun

SeAhKa

Ziyaretçi
Onurturan ve Ahmecet başkanlarım benim kişisel fikrim parti adı taraflı siyasi olduğunu düşündüğümden wp tan cahil kelimesini kullandım tamamen benim kişisel fikrim ne olmuş ne yaşanmış hiçbir fikrim yok sabah bi baktım herkes ban yemiş samimiyetle sizleri sevdiğimden sadece ikinizden haddim olmayan bir konuya yorum yaptım çok özür diliyorum partiniz tekrardan hayırlı olsun umarım istediğiniz başarıya ulaşırsınız yolunuz açık olsun
Başkanım samimiyetine inanıyorum.olan oldu sorun yok. teşekkür ederim iyi dileklerin için bol şans başarılar saygılar.

GS1905ALİ

Ziyaretçi
Ayrıca parti ismine takılan bütün başkanlara cevaben siyasi parti ismi andırıyor yakıştırması yapanlar kendi partilerinin isimlerini ve kendi parti logolarına da bakmalarını tavsiye ederim bütün başkan online ailesine başarılar.. saygilarimla
O da benim cahilliğim kusura bakmayın
Ben zaten yarım akıllıyım başkanım 😊
Anlayışınız ve hoşgörünüz için ayrıca teşekkür ederim iyi oyunlar başkanım

Sera*

Ziyaretçi
Ayrıca parti ismine takılan bütün başkanlara cevaben siyasi parti ismi andırıyor yakıştırması yapanlar kendi partilerinin isimlerini ve kendi parti logolarına da bakmalarını tavsiye ederim bütün başkan online ailesine başarılar.. saygilarimla
Kendi partime bakıyorum herhangi bir zombi salgını olmadığı sürece eşsiz 😅 Ki olası bir salgın da zombilerin parti kuracağını da sanmıyorum 😅 Başarılar dilerim yolunuz açık olsun

SeAhKa

Ziyaretçi