Albayrak Hareket Partisi | Kuruluş Duyurusu

MACFARK

Albayrak Hareket Partisi üyesi
Vatandaş
Değerli BAŞKAN ONLİNE oyuncuları buraya gelip bu duyuruyu okuyan herkese teşekkür ederim.
Oyunu severek oynuyoruz, partilere katılıyoruz, eğlenip gidiyoruz ve bende uzun zamandır bunu yapıyordum.
Oyunu severek oynattıran partimiz kapandıktan sonra herkes başka partilere dağıldı veyahutta oyunu bıraktılar.
Bende başka bir partiye geçmiştim. Sizin C B 3 6 diye tanıdığınız cengiz abiyle bir fikire kapıldık ve kendi partimizi kurmaya karar verdik.

Bütün partilerle diyolog kurmak güzel geçinmek vede kardeşlik ve beraberliğin olduğu bir oyun istiyoruz.
Partimize gelmek isteyen başkanlar herhangi bir utangaçlık göstermeden. Direk herhangi bir plartformdan yazabilirler.
Gözümüzün hatta başımızın üstlerinde yerleri var hiç sorun değil.

Herkesin gününün güzel geçmesi dileğiyle her birinize tekrardan teşekkür ederim.

Ulaşım:
telegram: majfark
Discord: majfark
Başkan Online: MACFARK17

Ekli dosyalar

• IMG_20230915_092530_759.jpg
    IMG_20230915_092530_759.jpg
    20.5 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_20230915_092541_462.jpg
    IMG_20230915_092541_462.jpg
    83.8 KB · Görüntüleme: 19

Meteturan

Trabzonspor
Vatandaş
Hayırlı olsun, başarılar dilerim.

MACFARK

Albayrak Hareket Partisi üyesi
Vatandaş

Erkincanpolat

Ziyaretçi
Değerli BAŞKAN ONLİNE oyuncuları buraya gelip bu duyuruyu okuyan herkese teşekkür ederim.
Oyunu severek oynuyoruz, partilere katılıyoruz, eğlenip gidiyoruz ve bende uzun zamandır bunu yapıyordum.
Oyunu severek oynattıran partimiz kapandıktan sonra herkes başka partilere dağıldı veyahutta oyunu bıraktılar.
Bende başka bir partiye geçmiştim. Sizin C B 3 6 diye tanıdığınız cengiz abiyle bir fikire kapıldık ve kendi partimizi kurmaya karar verdik.

Bütün partilerle diyolog kurmak güzel geçinmek vede kardeşlik ve beraberliğin olduğu bir oyun istiyoruz.
Partimize gelmek isteyen başkanlar herhangi bir utangaçlık göstermeden. Direk herhangi bir plartformdan yazabilirler.
Gözümüzün hatta başımızın üstlerinde yerleri var hiç sorun değil.

Herkesin gününün güzel geçmesi dileğiyle her birinize tekrardan teşekkür ederim.

Ulaşım:
telegram: majfark
Discord: majfark
Başkan Online: MACFARK17
Hakkında hayırlısı başkanım