Adalet Bakanı Ültimatom

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KURT 77

Ziyaretçi
oyun dışına karışmamaları büyük bir oyuncu topluluğunun rahatsızlık duyduğu bir şeye tepki göstermeyecekleri anlamına gelmez bu büyük firmalar içinde geçerlidir kurt bir yerde 1 kişi toplumu rahatsız ediyorsa o bir kişiyi barındırıp geri kalan koca bir topluluğu hiçe sayamayacakları için tepki göstermek zorundayız
Bana aşırı mantıksız geliyor şimdi daha uzatmak istemiyorum mağlum kişiyi savunur gibi gözükmek istemiyorum kesinlikle ben bana doğru gelen bir konuyu savunuyorum

ZORBEY42

Ziyaretçi
Reis senle şimdi bi konuşmamız var şhopladım attım buraya seni kötü çıkardım sende bu mesajların esası olmuyacakmı hadi ss geçerli olmasın ekran kaydı geçerli olsun herkesin kullandığı Discord hesapları belli ınstgram hesapları belli çoğu kişinin birbirinde numarası var bu platformda alsın ekran kaydı hesabını gösteren mesajı gösteren bi içerikte nasıl oynuyacak görüntüyle
Ben bu yüzden dc den birebir tanımadığım kimseyle arkadaş olmuyorum, çünkü orada kural yok maalesef keşke dediğiniz gibi olsa ama sanmam…

Fettah Özdemir

🇹🇷MKP🇹🇷
Yasaklı Üye
Vatandaş
Ben bu yüzden dc den birebir tanımadığım kimseyle arkadaş olmuyorum, çünkü orada kural yok maalesef keşke dediğiniz gibi olsa ama sanmam…
Bende sanmıyorum boşuna konuşuyoruz ama napalım belki bi umut konuşuyoruz işte olurda tutarsa diye istenildiği zaman herşey yapılabilirde neyse uzatan kişi oluyoruz huzursuzluktan ban alırız şimdi dahada yazmayalım

Rüa

eos✨
Yönetici
Yönetici
Bana aşırı mantıksız geliyor şimdi daha uzatmak istemiyorum mağlum kişiyi savunur gibi gözükmek istemiyorum kesinlikle ben bana doğru gelen bir konuyu savunuyorum
tamamdır kurt seninde başına böyle bişey gelirse ki (aile değerlerine geldi) susarız yönetimede rahatsızlığımızı belirtmeyiz çünkü saçma haklısın

KURT 77

Ziyaretçi
tamamdır kurt seninde başına böyle bişey gelirse ki (aile değerlerine geldi) susarız yönetimede rahatsızlığımızı belirtmeyiz çünkü saçma haklısın
Bana oyun içinde yapıldı gereken de direk yapıldı
Durumu farklı yansıtmayalım kimseye de susun demiyorum fikrimi söylüyorum
Ayrıca reyhan bu konuda kesinlikle haklıdır şahsı burda görmek istememesi konusunda da haklıdır ama kurallar bu yönde

Sado55

Aktif Üye
40. Dönem Oyun Başkanı
Yok başkanım estağfurullah bizim oyun üzerinde bir katkımız emeğimiz veya birileriyle dostluğumuz yok öyle bir talebimizde yok benim fikrim sadece bu konulara bakabilecek bir kişi daha alınabilir
Yönetime kalmış bir olay başkanım. A partisinden B partisinden veya C partisinden istediği bir arkadaşla diyaloğa geçerek görüşme gerçekleşebilirler.

Fettah Özdemir

🇹🇷MKP🇹🇷
Yasaklı Üye
Vatandaş
Ayrıca reyhan bu konuda kesinlikle haklıdır şahsı burda görmek istememesi konusunda da haklıdır ama kurallar bu yönde
Kanka sana yapılanlar karşısında şöyle bu olayı yan yana koyduğunda ufacık birşey oluyor bu olay ve biz onlara rağmen zamanında yapan şahıslarla aynı oyunu oynadık kural dediler sustuk

Rüa

eos✨
Yönetici
Yönetici
kurallar bu yönde diye boyun bükecek değiliz malum tüm türklerin kanında mücadele vardır kurt .d senide buna davet ediyorum

ZORBEY42

Ziyaretçi
Yasa tasarısı ile halledilebilir bir durum gibi, eğer bir güncelleme geldi ve ben kaçırmadıysam. 🙏🏻

Ekli dosyalar

• IMG_0257.jpeg
    IMG_0257.jpeg
    687.2 KB · Görüntüleme: 24

Buğra Kemer

Bozkurt Harekat | 23.Dönem Adalet Bakanı
Vatandaş
Değerli arkadaşlar; Bu tarz kriz durumlarında kararın oyunculara bırakıldığının kanıtı bakanlara ültimatom hakkı verilmesi olarak görüyorum.

Yönetimin çözüme ulaşamayacağı konuları oyuncuların insiyatifine bırakıp büyük çoğunluk neyi istiyorsa onu kabul etme yönündeler.

Biz oyunculara verilen haklarımızı kullanarak bu olay nezdinde gerekli uyarıları yaptığımızı düşünüyorum, sizlerden ricam konu altında ikili tartışmalardan kaçınalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...