9 NOLU YASA TASARISI OYLAMASI | Parti Kurmaya Level Şartı Getirilmesi

Kaan Torun

Üye
Vatandaş
Saygısızlığı kimin yaptığını yazıları tarafsız bir şekilde okuyan herkes çok iyi anlayacaktır. "benim düşünceme kulak asmazsan milletvekillerine yazacağım" düşüncesi benim söylediklerimle uzaktan yakından bir alakası olmayan, aksine bilinç altınızdakini dışa vuran bir yaklaşım olmuş. Benim karşıma dikileceğinizi söylüyorsunuz. Asıl meydan okuyan sizsiniz. Kabadayılık yapacaksanız mahalle kahvenizde yapın. Benim üslubumu eleştiriyorsunuz, önce kendinize bakın. Başkan Online gibi bir platformda Oyun Başkanlığı yapmış birine bu üslup hiç yakışmıyor. Ben siyasi nezakti iyi bilen bir kardeşinizim. Bana sakın ders vermeye kalkmayın. Konuyu farklı yerlere çekmeye, algı yaratmaya, benim söylemlerim üzerinden taraftar devşirmeye kalkmayın. Hele hele "önünü keserim, karşına dikilirim, dur derim" gibi cümleler kurma talihsizliğine sakın düşmeyin. Ben gayet temiz bir niyetle oyunun gelişimi adına hazırladığımız yasa tasarımızı ittifak ayırmadan herkese ilettim. Bu siyasi nezaketin bir gereğidir. Keşke elinizi taşın altına koysaydınız da size ilettiğim yasa tasarısı hakkında kıymetli fikirlerinizi benimle paylaşsaydınız.​
Yanınızdayız Başkanım.

Fettah Özdemir

🇹🇷MKP🇹🇷
Yasaklı Üye
Vatandaş
Saygısızlığı kimin yaptığını yazıları tarafsız bir şekilde okuyan herkes çok iyi anlayacaktır. "benim düşünceme kulak asmazsan milletvekillerine yazacağım" düşüncesi benim söylediklerimle uzaktan yakından bir alakası olmayan, aksine bilinç altınızdakini dışa vuran bir yaklaşım olmuş. Benim karşıma dikileceğinizi söylüyorsunuz. Asıl meydan okuyan sizsiniz. Kabadayılık yapacaksanız mahalle kahvenizde yapın. Benim üslubumu eleştiriyorsunuz, önce kendinize bakın. Başkan Online gibi bir platformda Oyun Başkanlığı yapmış birine bu üslup hiç yakışmıyor. Ben siyasi nezakti iyi bilen bir kardeşinizim. Bana sakın ders vermeye kalkmayın. Konuyu farklı yerlere çekmeye, algı yaratmaya, benim söylemlerim üzerinden taraftar devşirmeye kalkmayın. Hele hele "önünü keserim, karşına dikilirim, dur derim" gibi cümleler kurma talihsizliğine sakın düşmeyin. Ben gayet temiz bir niyetle oyunun gelişimi adına hazırladığımız yasa tasarımızı ittifak ayırmadan herkese ilettim. Bu siyasi nezaketin bir gereğidir. Keşke elinizi taşın altına koysaydınız da size ilettiğim yasa tasarısı hakkında kıymetli fikirlerinizi benimle paylaşsaydınız.​
İsteyen dikilsin karşına arkanda biz varız hiç birşey olmaz dostum 🍎

Vampirella

Ziyaretçi
Biz buna arkasinda durmak değil koyun olmak diyoruz. Bir kişi söylediği her şey de haklı olmaz ortada ittifaklık bir durum da yok. Yasa tasarısına red verilmesini bende destekledim ama sizde ne yazık ki objektif olacak ne yürek ne de kişilik var o yüzden tartışmayı daha fazla uzatmıyorum.

Gazoz olmayın kula kul da olmayın efsane olun..

Çaycınız Sera ☺

Hakan DEMİRCİ

ALBAYRAK PARTİ BAŞKANI
Vatandaş
Kimsenin kimseyi ezdigi birşey yaptığı da yok arkadaşımız hem onun yasa tasarısına laf edilsin istemiyor hemde başkasının yasa tasarısını eleştiriyor. Kendi fikrini herkese kabul ettirmeye çalışıp milletvekili olan başkanlara mesaj atiyor.
başkasının fikirlerini yadirgiyor anlatmaya çalıştığım şey bu sizin gelmenize gerek yoktu yani bu kadar büyütülecek birşey olduğunu sanmıyorum.

Mustafa Denli

Ziyaretçi
Kimsenin kimseyi ezdigi birşey yaptığı da yok arkadaşımız hem onun yasa tasarısına laf edilsin istemiyor hemde başkasının yasa tasarısını eleştiriyor. Kendi fikrini herkese kabul ettirmeye çalışıp milletvekili olan başkanlara mesaj atiyor.
başkasının fikirlerini yadirgiyor anlatmaya çalıştığım şey bu sizin gelmenize gerek yoktu yani bu kadar büyütülecek birşey olduğunu sanmıyorum.
Konuyu Hakan Başkan Özetlemiş bu tarzda yazacaktım benden önce yazmış zaten ek olarakta
kendi partine ittifakındaki partilere yazabilirsin bu benim İnan umrumda değil
Fakat Benim partime karışmak sana düşmez burda anlatmak istediğim budur
ben insanlara göre şekil alırım sıkıntı yok benim için 😂

Yappız

Ziyaretçi
Sayın Yeniden doğuşun tek kurucu başkanım Mustafa abim ve Sayın Yeniden doğuşun sekreteri(çaycısı) bu hakkında çok değerli ve doğru fikirlerini dile getirmiştir yeniden doğuş partisinin her bir unvanın da görev yapmış birisi olarak parti yöneticilerimizin dediklerinin altına koşulsuz şartsız imzamı atar desteklerimi bildiririm.

İsteyen konuşsun biz arkanızda değiliz her daim yanınızdayız. 🌄 🤠

Kaan Yüksel

Ziyaretçi
Konuları yazıları okudum da ben şuna takıldım hangi siyasi adamlar (milletvekilleri) gidip birbirlerine bakın bu yanlış bak bu doğru diyor ya da özel mecralardan birbirlerini böyle söyleyerek manipüle ediyorlar.Forumda belirtmişsin partinin fikrini özele neden taşıyorsun sayın başkanım? İyi birşey hoş birşey olabilir sana göre ama bana göre çok boş yani bu söylemin açıklama tarzın bu benim fikrim tabiki Sayın Parti Başkanım Mustafa Denli ve Albayrak Parti Başkanı Hakan Demirci’nin söylemlerine katılıyorum.Arkanda olduğunu söyleyen zıptıçıktılarda boş yere yazı kalabalığı yapmasın.Beğendikleri ya da beğenmedikleri söylem eleştri fikirleri varsa ona göre konuşurlarsa daha sağlıklı olur bana göre bu benim fikrim hayırlı geceler diliyorum.
Değerli Genel Başkanım; Bizim İlk Adım Partisi olarak meclise sunduğumuz yasa tasarısı oyunun sürdürülebilirliğini arttırmaya yönelik, oyundaki heyecan ve dinamizmi geliştirmeye yönelik bir tasadıydı. Bizim tasarımızda insanların ellerinden haklarını almak, onları engellemek yoktu.

Bu yasa tasarısı hakkında milletvekillerine mesaj atılmadan önce genel başkanları çiğnememek maksadıyla öncelikle TÜM SİYASİ PARTİ GENEL BAŞANLARINA bilgilendirme mesajı atıldı. Bunu bu zamana kadar yapmamış olmanız zannediyorum sizin eksikliğinizdir. Genel başkanların ardından meclisteki milletvekillerine mesaj atılarak yasa tasarısı hakkında bilgi verildi. Olması gereken zaten budur. Biz hiçbir milletvekiline "partinizi bırakın, partimize gelin" demedik, milletvekili oldukları için OY KULLANACAKLARI YASA TASARISI HAKKINDA ONLARI BİLGİLENDİRDİK.

ZORBEY42

Ziyaretçi
Naçizane görüşüm; Yeni başlayan oyuncularda level yükseltmesi bu kadar güç bir durumdayken, yeni başlayan oyuncular bu durumda parti başkanı olmayı imkansıza yakın gibi görecekler ve oyuna olan bağlılıklarını yitireceklerdir, yerinde bir karar olmaz diye düşünüyorum.

Ayrıca Alpaslan başkan takdir ettiğim özelden yazdığım, başarılı olacaklarını düşündüğüm ve kendisine bunu söylediğim nadir başkanlardandır, bu konuda yazdığı bir mesajda ki üslubu beni şaşırttı, umarım kendisi hakkındaki iyi izlenimi yitirmez 🙏🏻

Volkan.07

Ziyaretçi
2020 yılında Başlamış oyuncu Parti kurup Partisini yönetiyor ve bi zaman geçtikten sonra 4 5 ay sonra oyunu Bıraktı ve Bu oyuna güncelleme Geldi Eski hesabı sıfırlandı ve Yeni hesap açma durumunda kalıyor şimdi Bu Kişi oyuna başladığı zaman yine Partisini kurup yoluna devam edecek bu oyuncu Tecrübeli bilgili Parti başkanı olmuş birisi ve bir bakacak 100 level şartı var Ve Bu Yasa Tasarısı Bu Oyuncunun Parti Kurmasını Engelleyecek sen o kadar bilgili ol Tasarıda ne diyor 100 levele kadar Bilgi sahibi olabilir diyor ama bu oyunu güncelleme gelmeden önce oynayan çok oyuncu oldu ve eskiden oynayan bir oyuncu şimdi geldiği zaman Parti kurmaya çalışsa Mağdur olacağı için Bu Tasarıyı Desteklemiyorum yine de Takdir Sayın Milletvekillerimizindir