5.3.2 İos sürüm hatası hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sezer51

Altın Ok Partisi - Mersin Valisi
Vatandaş
Önceki sürümde işleri hiç açmıyordu şuanda ilk girişte açabildim onda da işleri onaylayamadı. Tekrar giriş yapınca işlere basıyorum,5-6 nokta hareketli olarak dönüyor fakat açılmıyor. Dükkanlarda kira toplarken dondu şuanda tekrar beyaz ekran veriyor yeniden açınca. Düzeltmenizi talep ediyorum.

Ö Z E R

ASİL TÜRK PARTİSİ PARTİ BAŞKAN YARDIMCISI
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Şimdi sıralama oynayan arkadaşlar bunu yaşarsa bunun telafisi nasıl olacak insanlar zaman ayırıp sıralama kasıyor onca emek gidiyor geriye düşüyor. Eğer sorunu 5-10 dakika değilde uzun süreli yaşayanlara telafi olmalı 200-300 taş değil 1 seviye holding telafisi gibi.

RE0N

ASİL TÜRK
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
kesinlikle katılıyorum başkanım başkanlık puanı taşla alınıyor ama vergi bu şekilde değil gece geç saatlere kadar kalıyorum sırf sıralamada kalabilmek için şimdi boşa mı gidecek tüm emekler benim gibi olan başkanlarım da var

Ö Z E R

ASİL TÜRK PARTİSİ PARTİ BAŞKAN YARDIMCISI
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
kesinlikle katılıyorum başkanım başkanlık puanı taşla alınıyor ama vergi bu şekilde değil gece geç saatlere kadar kalıyorum sırf sıralamada kalabilmek için şimdi boşa mı gidecek tüm emekler benim gibi olan başkanlarım da var
Aynen öle sıralmaya girmek için yeri geliyor uykusuz kalıyorsun ediyorsun vergi kasmaya çalışıyorsun başkanlı puanı gibi değil o taş ile geri sırlamada yerine gelirsin. bunun bir tek çözümü olabilir bu durumu yaşayan arkadaşların holding gelişimi sağlamak 1 seviye bile olsa çünkü bir tek holding etki ediyor vergi sıralamasına

melh1

İşçi ve emekçi parti başkan yardımcısı
Vatandaş
Parti Üyesi
Güncelleme yapıldı ancak sorun hala devam etmekte ne iş ne dükkana girilmiyor hala

E.A.

TÜRK BUDUN
20. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
İosta sorun devam ediyor maalesef

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...