44. DÖNEM MECLİS BİLEŞENLERİ SEÇİMİ BİTMİŞTİR. (2 Kişi İçeride)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kadir Aydın

Tecrübeli Üye
41. Dönem Oyun Başkanı
Vatandaş
Merak eden ulaşır kadir bey kendi rezilliğini göstermek için sana gelecek halim yok
Yav sen boş yapıyorsun dediğim de haklıymışım. Konuşmak için konuşuyorsun sadece yiğidim. Elimde kanıt var diyorsan geliceksin, gostermiceksen konuşmaya aksın bu kadar. Hadi iyi geceler seninle zamanımi harcadım baya

CB36

BÜRKÜT PARTİSİ
30. Dönem Oyun Başkanı
Ve bunuda burda bir iş yapmışsın gibi gülerek anlatıyorsun, senin karakterini sen şuan kendin gösterdin zaten 🙂 bunun üstüne laf soylenmez üstadsin.

Bugün bunu burada bir marifetmis gibi konuşan cengiz yarın ben bunu herkese yaparım.demek istiyor. Sana guvenilmicegini kendin burada bağırıyorsun yani 😂 hadi eyvallah. Ait olduğun ortama gidebilirsin şimdi, ki tam ait olduğun ortamı buldun zaten 😂 sen bizim.yanimizda yapamamışsin iyiki de olmamış , bizim ortamımız delikanlıların yeridir sana gelmez burası
Aferim böyle dürüst olmaya Devam et 😅 gel cengizin arkasından iş çevir sonra cengiz oy vermeyince salla 😅 sinirden belli ne yazacağını bilmiyorsun kaybetmenin de bir gururu olması lazım insanda bakıyorum oda yok sende tutturmussunuz cengiz de cengiz herkes hakketinin karşılığı er yada geç alır kadir Bak cengiz abinle tartışıyorsun ss al bence bunu 😅 bide son olarak şunu söyleyeyim o bulunduğun ortamda benim sayemde oldu gel inkar etme bunu beni seven insanlar benimde sevdiğim insanlar hatri sayılı insanlar tarafından kuruldu kalkmış delikanliliktan bahsediyorsun 😅 kimsin yaw sen kral mi padişah mi 😅 bana bak kadir vede yemez haddini bil akilli ol hadi iyi geceler

Bilal Klyc

Ay ve Yıldız Partisi Genel Başkanı🇹🇷 / Hava KK.
Yasaklı Üye
Vatandaş
Yav sen boş yapıyorsun dediğim de haklıymışım. Konuşmak için konuşuyorsun sadece yiğidim. Elimde kanıt var diyorsan geliceksin, gostermiceksen konuşmaya aksın bu kadar. Hadi iyi geceler seninle zamanımi harcadım baya
Sana ulaşabilecegim bir yer yok Kadir Bey forumda hoş gözükmek için hallerden hallere girmene de hiç gerek yok. Son kez söylüyorum görmek isteyen bana ulaşır bende gösteririm olay biter daha da muhattap olmanin bir lüzmu yok. Hayırlı geceler

Kadir Aydın

Tecrübeli Üye
41. Dönem Oyun Başkanı
Vatandaş
Aferim böyle dürüst olmaya Devam et 😅 gel cengizin arkasından iş çevir sonra cengiz oy vermeyince salla 😅 sinirden belli ne yazacağını bilmiyorsun kaybetmenin de bir gururu olması lazım insanda bakıyorum oda yok sende tutturmussunuz cengiz de cengiz herkes hakketinin karşılığı er yada geç alır kadir Bak cengiz abinle tartışıyorsun ss al bence bunu 😅 bide son olarak şunu söyleyeyim o bulunduğun ortamda benim sayemde oldu gel inkar etme bunu beni seven insanlar benimde sevdiğim insanlar hatri sayılı insanlar tarafından kuruldu kalkmış delikanliliktan bahsediyorsun 😅 kimsin yaw sen kral mi padişah mi 😅 bana bak kadir vede yemez haddini bil akilli ol hadi iyi geceler
Cengiz sen ne anlatıyorsun ne konuşuyorsun, sen bir hiçsin , işin gücün ben yaptım ben ettim, sen hicbirseysin hicbirseyde yapmadın etmedin sadece safii rüzgarsin. Bana haddimi bildirecek son kişi bile değilsin sen. Zamanında seni biz böyle simarttik şimdi gelmiş burda konuşuyorsun. Zamanında arkasından konuştuklarınin şimdi gölgesine sığınıyorsun, sen zavallsin paşası. Bunu kendide biliyorsun ama elden ne gelir. Benim bulundugum ortam senin sayende falan olmadı sen kimsinki ortam kuracaksın ,sen anca birileri tarafından çağırılırsin. Senin başardığın birşey yok yani, kibirlenme kendi kendine rollenme sakin ol kendini birşey sanma paşası 😂😂 güldürdün gece gece

Kadir Aydın

Tecrübeli Üye
41. Dönem Oyun Başkanı
Vatandaş
Sana ulaşabilecegim bir yer yok Kadir Bey forumda hoş gözükmek için hallerden hallere girmene de hiç gerek yok. Son kez söylüyorum görmek isteyen bana ulaşır bende gösteririm olay biter daha da muhattap olmanin bir lüzmu yok. Hayırlı geceler
Hadi sen işine bak işine . Prim için yanlış insana geldin paşası 😂

CB36

BÜRKÜT PARTİSİ
30. Dönem Oyun Başkanı
Cengiz sen ne anlatıyorsun ne konuşuyorsun, sen bir hiçsin , işin gücün ben yaptım ben ettim, sen hicbirseysin hicbirseyde yapmadın etmedin sadece safii rüzgarsin. Bana haddimi bildirecek son kişi bile değilsin sen. Zamanında seni biz böyle simarttik şimdi gelmiş burda konuşuyorsun. Zamanında arkasından konuştuklarınin şimdi gölgesine sığınıyorsun, sen zavallsin paşası. Bunu kendide biliyorsun ama elden ne gelir. Benim bulundugum ortam senin sayende falan olmadı sen kimsinki ortam kuracaksın ,sen anca birileri tarafından çağırılırsin. Senin başardığın birşey yok yani, kibirlenme kendi kendine rollenme sakin ol kendini birşey sanma paşası 😂😂 güldürdün gece gece
Komedi çocuk seni 😅

Bilal Klyc

Ay ve Yıldız Partisi Genel Başkanı🇹🇷 / Hava KK.
Yasaklı Üye
Vatandaş
Hadi sen işine bak işine . Prim için yanlış insana geldin paşası 😂
Hahahahah suçluluk psikolojisi denir buna da. Herneyse daha fazla diretmenin anlami yok sen zaten biliyorsundur. Bu kibir ve ego ile devam ederek dün gördüğümüz gibi kaybetmeye devamm

Büyük Mesut

Ziyaretçi
Strateji her zaman bir adım öndedir ne güzel benim sayemde saat 5 e kadar aday Açıklamadin o değilde benim sayemde bir yere gelmiş bir insan bana delikanliktan bahsedemez hele ki edecek en son kişiler (bazıları hariç tutuyorum) sizlersiniz Akıllı olun Meclis için son ana kadar hem bakanlık hem komutanlık hemde oyun başkanı teklif edenler de sizlersiniz Ona rağmen Sizinle çok iyi oynadım Oynamaya devam da edeceğim 😅
???? Valla şok oldum usta siz nasıl adamsınız adamın strateji diye övündüğü şeye bak bu oyunda her gün şaşırıyorum sende mi böyle bi adammışsın 😅 ya olduğunuz gibi görünün ya göründüğünüz gibi olun bu çok zor bir şey değil niye delikanlı mert takılıyorsunuz onu anlamıyorum. Ayrıca bu saatten sonra sen bizimle oynayamazsın cengiz şu yorumdan sonra masken düştü bi daha muhatap bile olamazsın ki oynayasın. Adına strateji dediğin şeyin başka anlamları da var da neyse. Sen yaranmaya çalıştıklarınla eğlen şimdilik denk gelme bize yeter

Büyük Mesut

Ziyaretçi
Adam bana oyun başkanlığımı vermemiştiniz diye ağlıyor ben de gel istediğin oyun başkanlığı olsun diyorum istediğin kişiyi aday gösteririz diyorum gelmiş şurda oyun başkanlığı teklif ettiniz bilmem ne diye konuşuyor. En büyük başarısı oyun başkanlığı teklifi almak olunca kendini kaybetmişsin anlayabiliyorum sadece böyle bi adam olduğunu bilmiyordum. Seninle her konuştuğumuzu şuraya döksem yol yürüdüğün adamlara da mahçup olursun da bana yakışmaz sen şimdilik böyle devam et bakalım küçük hesaplar için duruşunu bozan adamlar kaybetmeye mahkumdur ama bugün ama yarın ama er ya da geç cengiz kardeş

CB36

BÜRKÜT PARTİSİ
30. Dönem Oyun Başkanı
Adam bana oyun başkanlığımı vermemiştiniz diye ağlıyor ben de gel istediğin oyun başkanlığı olsun diyorum istediğin kişiyi aday gösteririz diyorum gelmiş şurda oyun başkanlığı teklif ettiniz bilmem ne diye konuşuyor. En büyük başarısı oyun başkanlığı teklifi almak olunca kendini kaybetmişsin anlayabiliyorum sadece böyle bi adam olduğunu bilmiyordum. Seninle her konuştuğumuzu şuraya döksem yol yürüdüğün adamlara da mahçup olursun da bana yakışmaz sen şimdilik böyle devam et bakalım küçük hesaplar için duruşunu bozan adamlar kaybetmeye mahkumdur ama bugün ama yarın ama er ya da geç cengiz kardeş
Sen kimsin sana aglicam ben birader otur yerinde oyununu oyna

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...