43. DÖNEM OYUN BAŞKANI SEÇİMLERİ 2. TUR SONUÇLARI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kadir Aydın

ALTIN OK
41. Dönem Oyun Başkanı
Ee nasıl oldu bu, güçlü gelecek biz öndeyiz diyordu, tebrikleri kabul ediyordu. Yanlışlık var oylar yeniden sayılsin, veriler doğru değil, oyları çalınmış olabilir. Memolun partisini başka birileride ele geçirme aşamasında da olabilir. Sıkıntı var @Memolreis hemen 30 sayfalık bir bildiri postu daha ac acil, aslında oyun başkanı sizin olacağınızı ama Türk budunun bir numara çevirip oyları çaldığını anlat çabuk😂😂😂

MAGARSUS

Aktif Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Ee nasıl oldu bu, güçlü gelecek biz öndeyiz diyordu, tebrikleri kabul ediyordu. Yanlışlık var oylar yeniden sayılsin, veriler doğru değil, oyları çalınmış olabilir. Memolun partisini başka birileride ele geçirme aşamasında da olabilir. Sıkıntı var @Memolreis hemen 30 sayfalık bir bildiri postu daha ac acil, aslında oyun başkanı sizin olacağınızı ama Türk budunun bir numara çevirip oyları çaldığını anlat çabuk😂😂😂
İlk gün ilk gece öndelermiş güncelleme yapmışlar sjdlkdldkdkdflkff

Hasanc57

Börteçine Partisi- Genel Başkanı
Vatandaş
Parti Üyesi
BÖRTECİNE
Hayırlı Olsun. Yarışı Kazanan Arkadaşı da Kaybeden Arkadaşı da tebrik ederim. Dostane gecen bir yarıştı.

İhsan Efe

Adil Demokrasi Partisi Genel Başkanı
Vatandaş-2
Parti Üyesi
GÜÇLÜ GELECEK
Tebrikler Türk budun👏🌹
Şu açıklamayı yapmak istiyorum guclugelecek03 hesabindan yapılan öndeyiz paylaşımı tamamen kendi şahsıma aittir.
Eğer bu paylaşım ile bu kadar söz konusu olduysam buna devam edeceğimden hiç birinizin şüphesi olmasın
Saygılarımla...

ÖZDEMİR21

🇹🇷17. DÖNEM MECLİS BAŞKANI 🇹🇷.
Vatandaş
Tebrikler Türk budun👏🌹
Şu açıklamayı yapmak istiyorum guclugelecek03 hesabindan yapılan öndeyiz paylaşımı tamamen kendi şahsıma aittir.
Eğer bu paylaşım ile bu kadar söz konusu olduysam buna devam edeceğimden hiç birinizin şüphesi olmasın
Saygılarımla...
Bana birini hatırlatıyor nedense djdjdjdjd
Ama sonu pek iyi olmamıştı @Kadir Aydın

MAGARSUS

Aktif Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Tebrikler Türk budun👏🌹
Saygılarımla...
gjklsdgjksdgjklskjlhdsflkhdlfkhlkdfhdfhfdgjfgkjfgkgfkfgkfgkjfgklhdlfkghlkasdasd

bide fotoşok yapmış oyun başkanı gösteriyor kendilerini askljdjkaslfgkjlsdjklgsdjklgskjldgsdgs

güldür güldür şov izleyemeyenler için sizlere güçlü gelecek partisi getirilmiş arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...