42. Dönem Oyun Başkanı | Af Talebi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TC- KÜRŞAD BOZKURT

Aktif Üye
42. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
BÖRÜ
ÇinnooReiss adlı oyuncunun İçişleri bakanlığı elinden alınarak yaptığının cezasını çektiğini düşünüyorum. Tarafıma hak sunulan oyuncu banı kaldırma hakkını 'ÇinnooReiss' için kullanmayı onaylıyor, oyuncu affının işleme alınmasını rica ediyorum.

Hiçbir şekilde oyun içi hareket ve zorbalığı desteklemiyor yaptığı hatanın farkına varmış olan herkesin bir şansa daha ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.
TC - KÜRŞAD BOZKURT
42. Dönem Oyun Başkanı

Kadir Aydın

ALTIN OK
41. Dönem Oyun Başkanı
Yaptığı şeyin çok ağır bir olay olduğunu düşünmüyorum şahsin kendisine hakaret yok, evet makam gereği yapmaması lazım ama cezasını makamı elinden alarak verdiniz zaten.

Ayrıca sizin dediğiniz gibi oyun dışi başka platformlarda dönen muhabbet hiç kimseyi bağlamaz. Oyun. İçinde olan muhabbet ise bellidir şahısın kendisine küfür olmayıp halk dili muhabbetlerinde dönen argo cümleler geçmiştir, oyuncu bunu kabul edi özrünü huzurunuzda dilemiş ve affını talep etmiştir. Benim oyun başkanlığım dönemimde af ettiğim oyuncu da benzer durumdan ban yemiş ve affı tarafımızca kabul edilmiştir. Bu konu hakkında tekrar olanak sağlamanızi gözden geçirip karar vermenizi talep ediyoruz

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yaptığı şeyin çok ağır bir olay olduğunu düşünmüyorum şahsin kendisine hakaret yok, evet makam gereği yapmaması lazım ama cezasını makamı elinden alarak verdiniz zaten.

Ayrıca sizin dediğiniz gibi oyun dışi başka platformlarda dönen muhabbet hiç kimseyi bağlamaz. Oyun. İçinde olan muhabbet ise bellidir şahısın kendisine küfür olmayıp halk dili muhabbetlerinde dönen argo cümleler geçmiştir, oyuncu bunu kabul edi özrünü huzurunuzda dilemiş ve affını talep etmiştir. Benim oyun başkanlığım dönemimde af ettiğim oyuncu da benzer durumdan ban yemiş ve affı tarafımızca kabul edilmiştir. Bu konu hakkında tekrar olanak sağlamanızi gözden geçirip karar vermenizi talep ediyoruz

Sizin bu konuya yazma hakkınız yok, konu oyun başkanının.
Konu yine oyun yönetimi ile oyun başkanı arasındadır.

Talep tarafımızca belirtilen nedenlerden reddedilmiştir.

Kadir Aydın

ALTIN OK
41. Dönem Oyun Başkanı
Sizin bu konuya yazma hakkınız yok, konu oyun başkanının.
Konu yine oyun yönetimi ile oyun başkanı arasındadır.

Talep tarafımızca belirtilen nedenlerden reddedilmiştir.
Okusaydiniz bari, kesip atmak olurmu öyle görüşlere önem verilmelidir herzaman. Burda bizlerde oyuncuyuz bizlerde bu aksiyonda yer alıyoruz. Teesuflerimi bildiriyorum size

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Okusaydiniz bari, kesip atmak olurmu öyle görüşlere önem verilmelidir herzaman. Burda bizlerde oyuncuyuz bizlerde bu aksiyonda yer alıyoruz. Teesuflerimi bildiriyorum size
Tabii ki okumayacağız.
Oyun Başkanının bir talebi var. bu, yönetim tarafından sınırları açıkca çizilmiş ve yönetim onaylarsa kabul edilir diye not düşülmüş bir durum (af durumundan bahsediyoruz.)
Talebi eden kişi bunun farkında, kuralı biliyor, yönetime sunuyor.
Yönetim de kararı reddediyor, gerekçesi ile.
Konu burada kapanıyor.

Burada geçmiş dönem şöyle oldu böyle oldu demenin hiçbir anlamı yok, sizin affettiğiniz oyuncu ile bu oyuncunun durumunun aynı olmadığı düşünülmüş ve böyle bir karar alınmış.
Her affı onaylayacağız diye bir şey söz konusu değil.

Yönetim zaten yeni hesapla dönmesine izin vererek kendi af takdirini kullanmıştır.
Üstüne konuşmak baskı altına almaya çalışmaktır.
Burası bir siyaset oyunu tabii ki baskı altına almaya çalışmak da bunun içinde.
Ancak unutmayın ki baskı altına almaya çalışmanız bir gün parti kapatılmasına kadar giden bir sürece gidebilir, daha önce bu durumu en az 5 defa yaşadık :) (bu da siyasetin içinde)
Şu an bu durum için söylemiyoruz, ancak "baskı altına alarak siyaset yapma" olayının dozunu iyi ayarlayamazsanız sonuçlarından birisi parti kapatma cezası almanız da olabilir.

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Biz hiç birşey yapmayalım ozaman izleyelim, tamam şuan izliyorum.
Oyuncu küfür ederek süresiz ban almış, ne yapacaksınız? ne yapabilirsiniz? şu tavır nedir?
Oyunda iktidar partisi olabilirsiniz ancak bu oyuncularınıza sonsuz haklar vermiyor.
Oyuncu küfür ettiyse banlanır, oyuncu içişleri bakanı iken küfür ediyorsa görevden alınır yine banlanır.

İçişleri bakanınız küfür eder sonra Oyun Başkanı affeder, af kabul edilmezse Parti Başkanı baskı altına alır.
Arkadaşlar ne oluyor? Güç zehirlenmesi mi yaşıyorsunuz?

Sizi son kez uyarıyoruz.

Uğur.

Juvanes*
Yönetici
Yönetici
28. Dönem Oyun Başkanı
ÇinnooReiss adlı oyuncunun İçişleri bakanlığı elinden alınarak yaptığının cezasını çektiğini düşünüyorum. Tarafıma hak sunulan oyuncu banı kaldırma hakkını 'ÇinnooReiss' için kullanmayı onaylıyor, oyuncu affının işleme alınmasını rica ediyorum.

Hiçbir şekilde oyun içi hareket ve zorbalığı desteklemiyor yaptığı hatanın farkına varmış olan herkesin bir şansa daha ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.
TC - KÜRŞAD BOZKURT
42. Dönem Oyun Başkanı

İlgili oyuncunun affı yönetim tarafından reddedilmiştir.
İsterse yeni üye olarak dönme hakkı verdik, ancak aftan yararlanamaz.
Yaptığı şeyin bir bedeli olmalı.

Teşekkür ederim, hocam iyi çalışmalar diliyorum.

42. Dönem Oyun Başkanımız @TC- KÜRŞAD BOZKURT 'un af talebi; Oyun Yönetimi tarafından reddedilmiş, konu kilitlenmiştir.

Keyifli forumlar dileriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...