4.Dönem Hava Kuvvetleri Komutanı Aktimur*' dan Teşekkür Mesajı;

Aktimur*

4. Dönem Hava Kuvvetleri Komutanı
Vatandaş
Bu göreve çok yakıştın Komutanım 🌹
Sağol dostum.
MKP İhanetlerle yıkılacak kadar küçük bir parti değildir.
Seni yalnız bıraktığını düşünen, Senin herkesi kontrol etmeye çalıştığını düşünen ve ellerini ovuşturan herkese DOSTLUĞUMUZ cevap olsun.
Birlikte nice zaferlere VAROLSUN MKP!

AG34

Özgürlük Ve İrade Partisi Kurucu Başkanı
38. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
ÖZGÜRLÜK ve İRADE
Sağol dostum.
Seni yalnız bıraktığını düşünen, Senin herkesi kontrol etmeye çalıştığını düşünen ve ellerini ovuşturan herkese DOSTLUĞUMUZ cevap olsun.
Buna bir iki kelimede ben ekleme yapacağım. Önce Bizi Bölmeye Çalıştılar. Sonrada Mkp'yi kirli oyunlara sokmak istediler izin vermedik dik durduk seçimle cevap verdik. Varolsun dostluğumuz.

Fettah Özdemir

🇹🇷MKP🇹🇷
Yasaklı Üye
Vatandaş
Sağol dostum.
Tekrar tekrar kazanıyorlar ama 😂

Aktimur*

4. Dönem Hava Kuvvetleri Komutanı
Vatandaş
Buna bir iki kelimede ben ekleme yapacağım. Önce Bizi Bölmeye Çalıştılar. Sonrada Mkp'yi kirli oyunlara sokmak istediler izin vermedik dik durduk seçimle cevap verdik. Varolsun dostluğumuz.
Başkanım bizler seçim sonuçlarına itiraz ettiğimizde bize gülücük atanlara, başkanlarımızın açıklamaları ile kafa bulanlara, laf sokmaya çalışanlara en güzel cevabı azmimiz ile verdik.

Benim ne kadar uysal bir oyuncu olduğumu az çok herkes bilir herkesle barış içerisinde işlerimi yürütürüm. İttifakımdan yada değil haklıya haklı, haksıza haksız derim. Bu sözlerimin adresi açık ve net bellidir. Diğer partiler üzerine alınmasın gönül koymasınlar :)