32. DÖNEM OYUN BAŞKAN ADAYLARINI TANIYALIM!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gonca

ARI MAYA 🐝
Yönetici
Yönetici
Haydi Başkanlar; gelin hep birlikte 32.Dönem Başkan Adayı olan oyuncularımızı, dilimiz döndüğünce, birkaç cümle ya da içinizden geldiğince tanıtalım.

Adayları henüz tanımayan ve oy kullanacak başkanlarımıza fikir vermek için; haydi hep birlikte adaylarımızı tanıtalım.

Kutadgu Atıgay

Liberal Ulus Partisi Kurucusu
Vatandaş
Oyuna başladığımdan beri yanımda olan ve bana her türlü konuda yardımcı olan Aybars Göktürk baskanım. Parti içinde daima adaletli bir yönetim sergiledi ve hak edene hakkını verdi. Şimdiye kadarki gözlemlerime kadar oyun için çok faydalı bir başkan olacaktır. Tek bizim değil Hepimizin adayı Aybars baskan

Aybars Göktürk

Türk Gücü Partisi Genel Başkanı
Yasaklı Üye
Vatandaş
Aybars Göktürk sayın başkanım nazik efendi anlayışlı parti uyeleriyle yılmadan usanmadan ilgi ve alakadar olan ve kendisiyle aynı partide olmaktan şeref duyduğum kıymetli insan .konuşmasıyla ilgisiyle karşısındakine güven veren adam gibi adam.AYBARS BASKAN
Neden aday oldum? Türk Gücü'nün eski ihtişamlı günlerini geri getirmek için. Kazanmak gayesiyle değil inanmak eylemiyle hareket ettik. Bize inanan başta bütün parti üyelerime ve tüm başkan online ailesine yeni dönemin seçilecek başkan her kim olursa bereketli hayırlı olmasını diliyorum.

Türk'ün Gücünü Göreceksiniz

Emir Küserman

☪️🇹🇷Türk Gücü🇹🇷☪️Başkan Yardımcısı
Vatandaş
Parti Üyesi
BÖRÜ
Sayın başkanımız Aybars Göktürk nazik herkese eşit davranan oyunu en iyi yerlere getirmeye çalışan adaleti tüm değerlerin üstünde tutan ve bana oyunu sevdiren bir genel başkan değil de bir dost bir abi gibi yaklaşan yeri doldurulamayacak bir abimdir hem bu oyun için hem de benim için çok değerli ve çok kıymetlidir. Yaşasın Türk Gücü Yaşasın onun kurucusu ve en kıymetlisi AYBARS BAŞKANIM 🇹🇷 🇹🇷 🔥

Emir Küserman

☪️🇹🇷Türk Gücü🇹🇷☪️Başkan Yardımcısı
Vatandaş
Parti Üyesi
BÖRÜ
Ayrıca eklemek isterim ki kışkırtılmaya çalışılmış olduğumuzu görüyorum hiç bir cevap vermeyeceğim zira konuyu değiştirme ve konuyu açan yöneticimize saygısızlık yapmak gibi bir gayem yoktur sonuç ne olursa olsun kazanacak olan başkana yeni görevinde başarılar diliyorum iyi olan kazansın iyi oyunlar dilerim saygılarımla...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...