25 NOLU YASA TASARISI OYLAMASI.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Başlık: Bir partide 5 gün kalma zorunluluğu

Bu tasarı güneş partisi sekreteri Sadettin Aydemir tarafından hazırlanmıştır.

Konu: 5 gün boyunca partide kalma zorunluluğu olması

Gerekçe: bazı oyuncular para kazanmak için sürekli parti değiştiriyor ve her gittiği partiden para istiyorlar.

Değişiklik: eğer tasarı kabul edilir ise bir oyuncu Parti'ye katıldığı zaman parti yöneticileri bağış atarken tedirgin olmayacak ve 5 gün içinde Parti'yi daha iyi anlayabilecek

Sonuç: eğer tasarı kabul edilir ise oyun'daki güvenlik düzeyi yüksekselecek.

TAKDİR YÜCE MECLİSİMİZİNDİR

Arda Ulaş ATEŞ

24.DÖNEM EKONOMİ BAKANI
Yasaklı Üye
Vatandaş
Kıymetli vekillerimiz
Bu verdiğim tasarı'yı parti ayırt etmeksizin EVET oyu vermenizi rica ediyorum.

Eğer tasarı kabul olur ise kazanan hepimiz olacağız bu yüzden desteklerinizi bekliyorum.
Artık Oylamalar Zorunlu Başkanım İki Kere Oy Kullanmayanın Vekilliği Düşüyor Artık

Arda Ulaş ATEŞ

24.DÖNEM EKONOMİ BAKANI
Yasaklı Üye
Vatandaş
KULLANICI ADIALDIĞI OY

Evet61
Hayır12

Yasa tasarısı onaylanmıştır.

İyi Oyunlar Dileriz
Demokrasimizin İşlemesi Çok Güzel!

Sayın Yöneticim Gonca Hanım Sizlerden Ricam Oylamada Oy Kullanmayan Milletvekillerinin Listesini Çıkartırmısınız Çünkü 25 Nolu Yasa Tasarısı da Meclisten Geçti.

Alper Tunga

Ziyaretçi
Listesinin çıkarılmasına gerek yok bence. Oy kullanmayan vekilleri yönetim zaten tespit edip gerekli işlemi yapacaktır. Yasa da forumda paylasilacak ceteresi çıkarılacak gibi bir şey görmedim zaten.

Arda Ulaş ATEŞ

24.DÖNEM EKONOMİ BAKANI
Yasaklı Üye
Vatandaş
Listesinin çıkarılmasına gerek yok bence. Oy kullanmayan vekilleri yönetim zaten tespit edip gerekli işlemi yapacaktır. Yasa da forumda paylasilacak ceteresi çıkarılacak gibi bir şey görmedim zaten.
Türkiye Büyük Millet Meclisi Halkımızın Meclisi’dir Halkımızın Bu Durumlardan Haberdar Olması Gereklidir Çağlar Bey.

Alper Tunga

Ziyaretçi
Vekillerin vekilliği düşünce haberdar oluruz zaten. Neyse yönetim gereğini yapar. Paylaşıp paylaşamamak onlara kalmış. Tasarıda öyle bir şey yok çünkü.

Arda Ulaş ATEŞ

24.DÖNEM EKONOMİ BAKANI
Yasaklı Üye
Vatandaş
Vekillerin vekilliği düşünce haberdar oluruz zaten. Neyse yönetim gereğini yapar. Paylaşıp paylaşamamak onlara kalmış. Tasarıda öyle bir şey yok çünkü.
Çağlar bey Çınarcık’ta Çöpler Toplanmamış Denize Dökülmüş Çöpler Bence Siz Onlarla İlgilenin.

Alper Tunga

Ziyaretçi
Hemen ilgileniyorum ardacıgım. Bizzat kendim toplarım.

Alper Tunga

Ziyaretçi
Yok Ardacığım. Dediğim gibi çöp işi bende merak etme. Sen de tasarıları düzgün hazırla. Kimse forumda milletin ceteresini tutmak zorunda değil. Yazdığını hatirlamiyorsun bana okudugumla ilgili laf ediyorsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...