2 PARTİNİN YARIŞTIĞI 46. DÖNEM MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ BAŞLAMIŞTIR 🚀 (1 Kişi İçeride)

Kadir Aydın

Tecrübeli Üye
41. Dönem Oyun Başkanı
Vatandaş
yaw ne anlatıyorsun kardeşim sen? ne kapıda yatması? burda siyaset strateji oyunu oynuyoruz adamlarla aynı saftayız iki stratejik hamle yapıp tek parti girip seçimde kazandık diye kapıda yatmak mı oluyor? şunları akıl edemeyecek durumdaysan acilen oyunu bırakmanı tavsiye ederim
Konuşma sen

Büyük Mesut

F For Fatihlah ~ Asil Ok
Vatandaş
jhdasdhkasdkhasd kimde dilenmişim ispatlayamazsan ......... hadi bakalım :) ? :D sallıyon boş sallama bari ilk vekilliğimi geçenlerde bozkurttan aldım ben sen ne anlatıyon parti için her ay paket çeken adamım ben senin gibi premses takılmıyoruz strateji diyip elalemi bıçaklamakla semihin kapısında yatmakla meşgulsün sen . sen yokken biz vardık hikayesini geç multiyle neler yapıp tekme yiyip gönderildiğini memleket biliyor seçimde son güne kadar millete paket çektirip tek başına hiçbirşey olmadığını anlayınca seçimden çekilip göktürkün galibiyetinin gölgesinde eğlenen adamlarmı gelmiş bana konuşuyor :D sen git serayla dcde oyun oyna kendini geliştir az . gerçi artık o bile suratına bakmıyor. 10 gün önce ittifaktan ayrıldık lafıda güzel komedi git şimdi 3-5 vekilliğe dilen Allahına dua et semih seni bırakmasın ortada yoksa siler gidersiniz gene sizin huyunuz bu :D birde kaybettiğiniz seçimlerde forumda aktif olun azıcık alpaslan sizden daha adamdı şimdi git korkak bir şekilde raporla bu mesajı :D
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Büyük Mesut

F For Fatihlah ~ Asil Ok
Vatandaş
siz efeler partisindeyken alt partimizdiniz işte Emrullah gel oğluş derdi giderdiniz paşa paşa oy atmaya hayrına 3 ay OB yi almadık sor bakalım sıranızı bile alıyorduk sesiniz çıkmıyordu şimdide aynı muhabbet dönüyor zaten altınoka yalvarmasan ob mi alabilirdin ne anlatıyon sen sonra yüzsüz gibi gelip burda eğleniyon strateji diyor bide buna biz seçime girmediğimiz zamanları biliriz hala multiyle hileyle hurdayla aldığın başarılarla övünüyon yazık kafana :D
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Büyük Mesut

F For Fatihlah ~ Asil Ok
Vatandaş
Türk budunla makara geçmeyen bi semih kirvem kaldı o da yakında yol verir diye bi tahmin yürütüyorum dur bakalım adam vicdanlı merhametli napsın iyi olmak da onun kötü huyu

Büyük Mesut

F For Fatihlah ~ Asil Ok
Vatandaş
Semih kral iki ay daha beraber yürürseniz üçüncü ay bize sizi yıkmak için teklifle gelebilirler haberşn olsun hemen tekmeyi bas kapasınlar partiyi bu kadar vicdanlı olma boşver

Büyük Mesut

F For Fatihlah ~ Asil Ok
Vatandaş
Bürk Tubun sİyAsi haMle vE sıTraDeji oFisi new ToplantıDan deTaylar:

Altın ok seçim kazanır altın ok ile ara düzeltmek için göktürkü darbeye ikna eder altın ok a istihbaratı verir darbeden son anda vazgeçer göktürkü satar göktürk kan kaybeder sonra yine altın ok seçim kazanır bürk tubun partisi zafer postu atar 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

MAGARSUS

😎
Vatandaş
paketi seçimden çekilmeden önce çekmiş? diğer partiler seçimden çekilince kazanmak için budun da çekildi bize oy attı bunu anlamamak için ne olmak lazım bilmiyorum benim hayrıma mı çekildiler seçimden adamlar keyfimden mi çekildiler sanki öyle bir anlatıyorsun ki yemin ederim sana geçmişte bıraktıkları acı çok belli oluyor ağustosta çık karşıma aday
Aynen geldim yoktunuz ağustosta. ağlamaya devam mı yoksa 😅 Sana geçmişte bıraktıkları değilde gelecekte bıraktığım acılar çok belli oldu be yüreğin varsa geri döner tekrar çıkarsın hatta erenle beraber çıkın 🤣