19 NOLU YASA TASARISI OYLAMASI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BaşkanOnline - Sistem

SİSTEM HESABI
Yönetici
Tasarı Başlığı: Şehir Başkanı Tanımının Değişimi
KONU: Aylık yarış sonunda birinci olan oyuncu Şehir Başkanı olarak tanımlanmıştır. Belediye Başkanı olarak tanımlanmasını öneriyoruz.

Gerekçe: Oyunun ileriye dönük geliştirilmesi konusun da kullanılan tabir ve sıfatların önemli olduğunu düşünüp tanımın değişmesini oyuna yenilik katacaktır.

Değişiklik: Belediye Başkanı olarak tanımlanması hem kulağa hoş gelmekte olup. Oyunun geliştirilebilirliğinin önünü açacak, oyuncular Belediye Başkanı sıfatını almak için daha çok yarışacaktır.

Sonuç: Bu yasanın oylama girmesi ve çoğunluk oyu alıp geçmesi ile oyundaki şehirler de Belediye Başkanı olmak için yarış artacak oyununa yeni bir soluk takılmış olacaktır.

Destekleyen Milletvekilleri: Onur Sdak, Fego99, Selim Torlak, Mustafa Yüksel, Muhammet Demir

Oylama 24 Ağustos 16.00 - 25 Ağustos 16.00 arasında gerçekleşecektir.

Son düzenleme:

Büşra Gamze

Ziyaretçi
Sayın yönetim sadece ufak bi tavsiyem var bu yasa tasarısı muhtemelen onaylanacak. Bilmiyorum zaten bunu yapmayı düşünüyor musunuz ama diyeceğim şu ki: Eğer onaylanırsa tavsiyem artık şehir başkanının belediye başkanı olarak değişmesiyle beraber İstanbul, Bursa, İzmir vb. büyükşehirlerin başkanlarının gerçek hayattaki gibi "Büyükşehir belediye başkanı" olarak geçmesi göze çok daha hoş gelir ve oyuncularıda puan kasmaya ve aktif tutmaya teşvik eder. Bilmiyorum böyle basit bir şey için tasarı vermeye gerek var mı ama burdan belirtmek istedim. Basit olsada etkili bir değişiklik özellikle böyle bir oyun için detaylar önemli.

Emre

🇹🇷 KAHRAMANMARAŞ 🇹🇷
Vatandaş
Sayın yönetim sadece ufak bi tavsiyem var bu yasa tasarısı muhtemelen onaylanacak. Bilmiyorum zaten bunu yapmayı düşünüyor musunuz ama diyeceğim şu ki: Eğer onaylanırsa tavsiyem artık şehir başkanının belediye başkanı olarak değişmesiyle beraber İstanbul, Bursa, İzmir vb. büyükşehirlerin başkanlarının gerçek hayattaki gibi "Büyükşehir belediye başkanı" olarak geçmesi göze çok daha hoş gelir ve oyuncularıda puan kasmaya ve aktif tutmaya teşvik eder. Bilmiyorum böyle basit bir şey için tasarı vermeye gerek var mı ama burdan belirtmek istedim. Basit olsada etkili bir değişiklik özellikle böyle bir oyun için detaylar önemli.
+1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...