18 NOLU YASA TASARISI OYLAMASI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BaşkanOnline - Sistem

SİSTEM HESABI
Yönetici
Başlık: Parti Kasasına Yapılan Bağış Limitinin 200 M'e Çıkartılması
GİRİŞ CÜMLESİ: Bu yasa tasarısı İlk Adım Partisi milletvekilleri tarafından hazırlanarak meclis gündemine sunulmuştur.

KONU: Daha aktif ve verimli bir şekilde kullanılmaya başlanan parti kasalarının hızlı bir şekilde dolmalarını sağlayarak oyun içerisinde parti kasalarının öneminin daha da arttırılması.

GEREKÇE: Parti kasasının hızlı bir şekilde dolmasını sağlayarak medya-basın alanında parti kasasının daha aktif kullanılmasını sağlamak, partilerin reklam ve tanıtım kampanyalarının gerçekleşmesinde parti kasalarına görev ve sorumluluk yüklemek,

DEĞİŞİKLİK: Parti kasasından kullanıcılara gönderilen günlük 10M tutarındaki transfer limiti
20M'ye çıkartılmış ve bu durum tüm kullanıcılar tarafından heyecanla karşılanmıştır. Yapılan bu düzenleme sonrasında parti kasalarına yapılan bağışlarda limit arttırımına gidilmesi de kullanıcılarımızın beklediği kıymetli bir gelişmedir. Son günlerde gerçekleştirilen güncelleştirmelerle parti kasalarına ayrı bir önem ve sorumluluk yüklenmiştir. Medya-basın puanlarının yeşil taşın yanında parti kasasından yapılacak harcamayla kullanılması parti kasalarına yapılan bağış limitinin 100M'den 200M'ye çıkartılması ihtiyacını doğurmuştur.

SONUÇ: Bahse konu olan yasa tasarısının onaylanarak yürürlüğe girmesiyle birlikte parti kasaları daha kısa sürece dolacak, medya-basın harcamalarında tüm parti üyelerinin desteğiyle el birliğiyle reklam ve propaganda faaliyetleri icra edilmiş olacak, siyasi parti kasalarının etkin ve verimli bir şekilde kullanılmasına yönelik atılan hayırlı adımlara bir yenisi daha eklenmiş olacaktır.

Takdir yüce meclisimizindir.

İmza Sahibi Milletvekilleri;
Özbaş • Cclown • Kardelen Kurt • Joker Happy 07 • Özge Demirhan
Oylama 23 Temmuz 2023 21.00 ile 24 Temmuz 2023 21.00 arasında gerçekleşecektir.

Alparslan

İlk Adım Partisi Neferi
Vatandaş
İlk Adım Partisi'nin geçmiş dönem milletvekillerinin hazırlayarak meclis gündemine sundukları bu kıymetli yasa tasarısı siyaset üssü bir anlayışla incelenmeli, hakkaniyet ve tarafsızlık ilkesiyle değerlendirilerek OY BİRLİĞİYLE mecliste yasalaşarak yürürlüğe girmelidir.

Kutadgu Atıgay

Liberal Ulus Partisi Kurucusu
Vatandaş
İlk Adım Partisi'nin geçmiş dönem milletvekillerinin hazırlayarak meclis gündemine sundukları bu kıymetli yasa tasarısı siyaset üssü bir anlayışla incelenmeli, hakkaniyet ve tarafsızlık ilkesiyle değerlendirilerek OY BİRLİĞİYLE mecliste yasalaşarak yürürlüğe girmelidir.
Düşünce çok güzel başkanım ancak onaylanır ise oyun başkanı pasif kalmaz mı oyun içinde

Alparslan

İlk Adım Partisi Neferi
Vatandaş
17 nolu tasarı için yazmak istemiştim
İlk Adım Partisi olarak belki de bu zamana kadar görülmemiş bir şekilde tanıtım ve propaganda faaliyeti yaptığımız herkesin malumu, bunun yanında ciddiyet ve titizlikle çalışan bir de AR-GE ekibimiz de mevcut. Arkadaşlarımızla harıl harıl çalışıyoruz. Oyun Başkanı'nın yetki ve sorumluluklarıyla alakalı da çalışmalarımız var yakında onu da siz değerli kullanıcılar ile paylaşacağız.

Bekir B.

Muğla Şehir Başkanı
Yasaklı Üye
Vatandaş
Hepinizin malumu olduğu üzere parti kasalarından parti üyelerine gönderilen destek ödemelerinin üst limiti 10M tutarındaydı. İlk Adım Partisi ortaya koyduğu vizyon ile bu tutarın 50M seviyesine çıkmasının uygun olacağı görüşünü savunsa da oyun yönetimimiz bu üst limitin 20M olmasını ve ileride kademeli olarak arttırılmasının mümkün olduğunu açıkladı. Şimdi ise yine İlk Adım Partisi'nin kıymetli bir önerisi ile karşı karşıyayız. İlk Adım Partisi oyunun gelişimi için üretmeye devam ediyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...