17. DÖNEM MECLİSİNE TEŞEKKÜR EDERİZ.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BaşkanOnline - Sistem

SİSTEM HESABI
Yönetici
Değerli Başkan Online oyuncuları,
17. Meclis Dönemindeki Yasa Tasarılarında 4 tane bekelyen yasa tasarısı olup 4'ününde birbirinden güzel olduğu sevinerek söyleriz.
Bu tasarılar reddedilse de onaylansa da "Yasa Tasarısı böyle olur" dediğimiz şaşırtıcı bir an oldu bizim için.

Tüm yasa tasarılarını gönderen oyuncularımıza teşekkür eder, iyi oyunlar dileriz.

Alparslan

İlk Adım Partisi Neferi
Vatandaş
İlk Adım Partisi'nin 2 kıymetli yasa tasarısı olan "Parti Kasasına Yapılan Bağış Limitinin 200 M'e Çıkartılması" ve "Şehir Başkan Yardımcılığı Makamının Getirilerek Boşalan Koltuklara Şehirdeki İkinci En Yüksek Puanlı Oyuncunun Getirilmesi" başta olmak üzere diğer yasa tasarılarımızın hazırlanmasında emeği ve katkısı bulunan her bir milletvekilimize teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum.

İlk Adım Partisi olarak Başkan Online'nin gelişimi için var gücümüzle çalışmaya, ciddiyet ve titizlikle yasa tasarıları hazırlamaya devam edeceğiz.

ONUR DEMİRHAN

İLK ADIM PARTİSİ
Vatandaş
İlk Adım Partisi olarak 2 adet yasa tasarımızı emin ki diğer partilerimiz de çok doğru bulacaktır. Bende şahsen ve partim adına oyun yönetimimize çok teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...