16. DÖNEM MV. SEÇİMLERİ SONUÇLARI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BaşkanOnline - Sistem

SİSTEM HESABI
Yönetici
Değerli Başkan Online oyuncuları;
16. Dönem Mv. seçimleri sonuçları aşağıdaki gibi olup sandalye dağılımı birazdan açıklanacaktır.

SEÇİM SONUÇLARI;
KULLANICI ADI ALDIĞI OY
YENİDEN DOĞUŞ 78
ALBAYRAK 78
EFELER 66
AYYILDIZ HAREKET 59
BOZKURT HAREKAT 42
İLK ADIM 29
BÖRÜ VE DOLUNAY 24
KIZILELMA 19
GÖKBÖRÜ 12
Protesto/Geçersiz 8

AG34

Özgürlük Ve İrade Partisi Kurucu Başkanı
38. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
ÖZGÜRLÜK ve İRADE
Herkese Hayırlı olsun Başkanlarım.
Bizler GökBörü partisi olarak ilk ayımızda ilk seçimimizde meclise girdik. İlerleyen süreçte inşallah daha güçlü sayıyla mecliste olmaya devam edeceğiz.

.Emre.

DEMOKRATİK GÜÇLER PARTİSİ PARTİ SÖZCÜSÜ
Yasaklı Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Ayrıca seçim başladığı vakit oy kullanma kriterlerin de 20 gün şartı vardı Ayberk başkanımın dediği üye 25.04.2023 te oyuna dönüş yapmış ve ayrıca 15.05.2023 te inaktiften döneli sizin koyduğunuz şart olan tam 20 gün şartını doldurmuş itirazimiz var bu konuda

BaşkanOnline - Sistem

SİSTEM HESABI
Yönetici
Ayrıca seçim başladığı vakit oy kullanma kriterlerin de 20 gün şartı vardı Ayberk başkanımın dediği üye 25.04.2023 te oyuna dönüş yapmış ve ayrıca 15.05.2023 te inaktiften döneli sizin koyduğunuz şart olan tam 20 gün şartını doldurmuş itirazimiz var bu konuda
"Harun Karagülle." nickli üyemizin oyu inaktif sayılmış ama geçmişinde dönüş tarihi 25/04/2023 17.55 yazıyor
Aynı soruyu bende soruyorum başkanım 26.04.2023 tarihinde Okan can oyuna dönmüş hesaplayinca 21 gün yapıyor bu oy inaktiften dolayı düşmüş
Seçim 16 sında başladı 26 sında oyuna dönenin neden oyu kabul görmüyor
Seçimin 16sında başlama kararı sonradan ve zorunlu alınmış bir karar.
Sistem 15'inde başladığını varsaydı.
15'inin 20 gün öncesi 25.04.2023 00:00 tarihine denk gelmektedir.

25.04.2023 00:00 Tarihi itibariyle dönüp oy kullanan tüm kullanıcılar inaktif olarak sayılmıştır.
Oylar sistem tarafından otomatik silinmiş olup bu konuda bir kontrol mümkün değildir.
Verilen kullanıcıların profiline girilerek bu tarihten sonra döndüğü kontrol edilebilir.

.Emre.

DEMOKRATİK GÜÇLER PARTİSİ PARTİ SÖZCÜSÜ
Yasaklı Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Madem böyle bir durum vardı yazdığınız gibi bunu detaylı biçimde bizimle paylaşmanız çok mu zordu oy kullanma ekranında 20 gün şartı yazıyordu bu kadar detaylı yazsa bizde tamam derdik ona göre oy kullandırdık üyelerimize sayın yönetim biz burda ilmek ilmek emek veriyoruz uğraş veriyoruz oyunda üyelerimize hizmet etmeye çalışıyoruz bize de buradaki gibi detaylı bir açıklama yapılsaydı b planlarımızı işleme soksaydık olmaz mıydı şimdi yine haksızsınız deyin bana lütfen

Yappız

Ziyaretçi

25.04.2023 00:00 Tarihi itibariyle dönüp oy kullanan tüm kullanıcılar inaktif olarak sayılmıştır.
Oylar sistem tarafından otomatik silinmiş olup bu konuda bir kontrol mümkün değildir.
Verilen kullanıcıların profiline girilerek bu tarihten sonra döndüğü kontrol edilebilir.
1. Olan parti şehir belirliyordu kim belirleyecek?

BaşkanOnline - Sistem

SİSTEM HESABI
Yönetici
Madem böyle bir durum vardı yazdığınız gibi bunu detaylı biçimde bizimle paylaşmanız çok mu zordu oy kullanma ekranında 20 gün şartı yazıyordu bu kadar detaylı yazsa bizde tamam derdik ona göre oy kullandırdık üyelerimize sayın yönetim biz burda ilmek ilmek emek veriyoruz uğraş veriyoruz oyunda üyelerimize hizmet etmeye çalışıyoruz bize de buradaki gibi detaylı bir açıklama yapılsaydı b planlarımızı işleme soksaydık olmaz mıydı şimdi yine haksızsınız deyin bana lütfen
Beyefendi anlıyoruz sizi ancak oyların eşit olduğu bir senaryo ile ilk kez karşı karşıyayız.
Ayrıca böyle bir durumda ona göre oy kullandırırdık demenizi anlayamadık. Zaten son ana kadar oylar bilinmiyor, inaktiflikten dönenler bilinmiyor.
Ortada belirsiz bir durum var. Bu ayarlanabilir bir şey olduğunu düşünmüyoruz.
Açıklamayı şimdi, duruma göre yapıyoruz.
Eksiklerimiz / hatalarımız var ise bir sonraki dönem daha dikkatli olmaya çalışırız.
Teşekkürler.

Marazksc

Ziyaretçi

Evet, gerçek seçim denk geldiğinden dolayı ufak bir aksaklık oldu. Çok büyütülecek bir durum, sorun değil açıkçası lakin yapılabilir mi bilmiyorum ama ileride böyle şeylere maruz kalmamak için eleştiri almamanız için şunu önerebilirim. Bu tarz durumlarda örneğin sistem 15 de başlıyorsa ufak bir ayarlama ile sistemi o seçim için "oylama yapılacak güne çekilebilir" Tabi bu ne kadar mümkün bir fikrim yok :) İyi çalışmalar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...