11 NOLU YASA TASARISI OYLAMASI | PARTİ İÇİ MUHALEFET MEKANİZMASININ DEVREYE ALINMASI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aybars Göktürk

Türk Gücü Partisi Genel Başkanı
Yasaklı Üye
Vatandaş
Çok işlevsel bir yasa tasarısı olmuş her zamanki gibi oyun için emek vermişsin Alparslan başkanım. Destekliyorum ve başarılarının devamını diliyorum

Aybars Göktürk

Türk Gücü Partisi Genel Başkanı
Yasaklı Üye
Vatandaş
Genelde yaşadığımız problemler genel başkanların yönetimle istişare etmeden şahsi davranması sonucu partilerde küslük oluyordu. Böylece lider konumunda olan büyük partilerde de yeni başkanlar ve kadrolar yapılabilme imkanı bulacaktır. Kendine güvenen her genel başkan bu yasayı onaylar

Sipan balık

Ziyaretçi
Dünyanın en saçma yasa tasarısı tasarı atmak için tasarı atılmış sanki adam partiyi kuruyor parayı harcıyor sizi göreve getiriyor sizin işiniz ne başkanı koltuktan indireceksiniz çok gülüyorum şuan

Fmdiscioglu

İLK ADIM PARTİSİ | İZMİR MİLLETVEKİLİ
Vatandaş
Dünyanın en saçma yasa tasarısı tasarı atmak için tasarı atılmış sanki adam partiyi kuruyor parayı harcıyor sizi göreve getiriyor sizin işiniz ne başkanı koltuktan indireceksiniz çok gülüyorum şuan
Yorum yapmak için mi yorum yapıyorsun :)
Partileri var eden başkanları değil üyeleridir.
Partiler üyelerin verdiği destekle güçlenirler ve demokratik bir şekilde yönetilmezlerse yok olurlar.

Sipan balık

Ziyaretçi
Yorum yapmak için mi yorum yapıyorsun :)
Partileri var eden başkanları değil üyeleridir.
Partiler üyelerin verdiği destekle güçlenirler ve demokratik bir şekilde yönetilmezlerse yok olurlar.
Doğrudur Partiyi var eden üylerdir fakat o partide kalmak zorunda da değiler .
Başkanın çalışmasını beğenmiyorsa başka partiye geçebilir 😃
Bak bu da bı fikir bunu Gidip yasa tasarısı atabilirsin

Alparslan

İlk Adım Partisi Neferi
Vatandaş
hitap şekline bak çocuk ? demek öyle velet bu bir siyaset oyunu hmmm...bilgilendirme için teşekkürler. Kendine kimseden büyük görme, oyunsa oyun gibi oyna insanları aşağılamak veya ötekileştirmek haddine değil.
Hoş geldiniz. :) Bende ne zaman geleceksiniz diye bekliyordum. "velet" tabirini kullanmadım. Kendimi kimseden büyük gördüğüm de yok. Bu telkin ve tavsiyelerinizi kendinize saklayın. Bizim hazırlamış olduğumuz yasa tasarısına "Dünyanın en saçma yasa tasarısı" demeye kimsenin hakkı ve haddi yok. Lütfen herkes oyunu edebiyle oynasın. "tasarı atmak için tasarı atılmış" diyerek emeğimizi, gayretimizi yok saymak, görmezden gelmek isteyenelere karşı asla taviz yok.

Alparslan

İlk Adım Partisi Neferi
Vatandaş
Ne demeye çalışıyorsun. Nasıl konuşma tarzı karşındaki insana saygı duymayı öğrenmeyi bilmek lazım değil mi? Yaşça büyük olabilirsin Sipan dan ama bu şekilde hitap edemezsin.
Aynı hassasiyeti bizim hazırlamış olduğumuz yasa tasarısına "Dünyanın en saçma yasa tasarısı" diyen kardeşimize karşı da gösterir misiniz?

Yappız

Ziyaretçi
Hoş geldiniz. :) Bende ne zaman geleceksiniz diye bekliyordum. "velet" tabirini kullanmadım. Kendimi kimseden büyük gördüğüm de yok. Bu telkin ve tavsiyelerinizi kendinize saklayın. Bizim hazırlamış olduğumuz yasa tasarısına "Dünyanın en saçma yasa tasarısı" demeye kimsenin hakkı ve haddi yok. Lütfen herkes oyunu edebiyle oynasın. "tasarı atmak için tasarı atılmış" diyerek emeğimizi, gayretimizi yok saymak, görmezden gelmek isteyenelere karşı asla taviz yok.
sanane tasarıya dünyanın en saçma tasarısı diyebilir eleştirme hakkı var sen bu tasarayı yaparken eleştiri yapılacağını bilmiyor musun bence de dünyanın en saçma tasarısı tasarının onlarca açığı var baştan sağma yapıldığı açık ve net emeğine kimse bişi demiyor oyun için bişiler yapmaya çalışıyorsun farkındayız ama cıvkı çıkıyor saçma hareketler yapıyorsun sana göre normal gelebilir bu hareketler ona bişi diyemem 🤠 ayrıca velet tabirini kullandın demedim kimseye çocuk diye hitap edemezsin siyasette çocuk yoktur madem siyaset yapıyorsun 🤠🤠🤠

Sado55

Aktif Üye
40. Dönem Oyun Başkanı
Aynı hassasiyeti bizim hazırlamış olduğumuz yasa tasarısına "Dünyanın en saçma yasa tasarısı" diyen kardeşimize karşı da gösterir misiniz?
Yukarıdaki mesajlarında ifade özgürlüğü var deyip yazmasını biliyorsun. Eleştiri gelince de karşındaki insana çocuk diyemezsin. Herkes herkesin kararına katılmadan bile saygı göstermek zorunda. Seni saygı göstermeye davet ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...