Yeni Bir Başlangıç🌹 (1 Kişi İçeride)

B E S O

İnkar Etmem Hak Yolunu 🔱
Vatandaş
Değerli Kamuoyuna,

Bugün sizlerle önemli bir kararı ve yeni bir başlangıcı paylaşmak istiyorum. Uzun yıllar boyunca büyük bir özveri ve inançla hizmet ettiğim Göktürk partimden, yaşanan bazı ciddi sorunlar ve içerdeki büyük saçmalıklar nedeniyle ayrılma kararı aldım. Bu karar, benim için oldukça zor ve düşündürücü bir süreç sonunda alındı.

Parti içinde karşılaştığım bu sorunlar, benim inandığım değerlerle ve prensiplerle uyumlu hareket edebilmemi imkansız hale getirdi. Siyasi etik ve sorumluluk anlayışım doğrultusunda, bu durumları görmezden gelmem mümkün değildi. Bu nedenle, kendi yolumu çizmek ve halkımıza daha etkili bir şekilde hizmet edebilmek adına bu ayrılığı gerekli gördüm.🌹

Bu yeni yolculuğumda, ülkemizin refahı ve geleceği için çalışmaya devam edeceğim. Yeni bir partiye katılarak, inandığım değerler doğrultusunda hizmet etmeye devam edeceğim. Bu süreçte bana destek olan tüm arkadaşlarıma, meslektaşlarıma ve siz değerli başkanlarımıza teşekkür etmek istiyorum.🌹

Yeni partimle birlikte, halkımızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak ve daha adil, daha güçlü bir ülke inşa etmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Bu yeni başlangıcın, hepimiz için hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.🌹
YENİ BAŞLANGIÇ,YENİ UMUTLAR 🌹

Electro

🪽ⓈⓁⓅ🪽,⚛️🄰🅁🄶🄴⚛️,⚙️🆃🅲🅿⚙️ 𝙆𝙪𝙧𝙪𝙘𝙪𝙨𝙪
Vatandaş
Yolun açık olsun