Yazık çok Yazık... (1 Kişi İçeride)

• Konuyu başlatan Murat Ünlü
  • Başlangıç tarihi

Murat Ünlü

Ziyaretçi
IMG_20240718_195418.jpgSelam Aleyküm; o günde dedim yine diyorum Darbe bu oyunun bir parçası başarılı sonuç alırsa işine gelmeyen 3 ay gider dinlenir geri gelir.
Ancak Aylar öncesi darbeyi biz planladığımız zaman reddeden,
demokrasiyi savunan,
seçimle gelen seçimle gider diye savunan kişiler bugün ne hikmetse darbe savunucusu olup darbe yapacağını alenen beyan etmektedir.

Milletvekili seçimleri bitmiş olup usulünce seçim olmuştur.

Yeni meclis bileşenleri kurulma aşamasında darbe planları yapmak milletimizi darbe ile tehdit etmek. Darbe amaçları demokrasi işleyişi olmayıp, mevcut işleyen demokrasiye kirli ellerini sürmektir

Merakla beklemekteyim 2 ay önce #DarbeyeHayır diyenleri

Yazık Çok Yazık....

M U R A T

ASİL TÜRK PARTİSİ BURSA MİLLETVEKİLİ
Vatandaş
Ekli dosyayı görüntüle 16699Selam Aleyküm; o günde dedim yine diyorum Darbe bu oyunun bir parçası başarılı sonuç alırsa işine gelmeyen 3 ay gider dinlenir geri gelir.
Ancak Aylar öncesi darbeyi biz planladığımız zaman reddeden,
demokrasiyi savunan,
seçimle gelen seçimle gider diye savunan kişiler bugün ne hikmetse darbe savunucusu olup darbe yapacağını alenen beyan etmektedir.

Milletvekili seçimleri bitmiş olup usulünce seçim olmuştur.

Yeni meclis bileşenleri kurulma aşamasında darbe planları yapmak milletimizi darbe ile tehdit etmek. Darbe amaçları demokrasi işleyişi olmayıp, mevcut işleyen demokrasiye kirli ellerini sürmektir

Merakla beklemekteyim 2 ay önce #DarbeyeHayır diyenleri

Yazık Çok Yazık....
Ben 2 ay önce darbeye hayır derken burda yazılar hazırlarken alkış tutanlar darbeye hayır diyenler şimdi kalkmış vekillere darbe planı atıyor harbi yazık çok yazık
Adamın balkon konuşması dediği şey buymuş darbe konuşması demekki 😂😂

M U R A T

ASİL TÜRK PARTİSİ BURSA MİLLETVEKİLİ
Vatandaş
Darbenin hep karşısında olduğunu belirten bilgem ablaları ne diyecek acaba bu duruma izin aldılarmı acaba

Murat Ünlü

Ziyaretçi
Yapabilecekleri tek şey darbe hayali ile vekillerden oy toplamak iki adım ötesimi asla olmaz.. Ancak komiğime giden durum darbeye hayır diyenlerin darbe ümidi vererek oy çekmeleri.

busr

Ziyaretçi
E bu nasıl vaat herkese adalet bakanlığı vermiş. Bu kadar adalet bakanını napacaz ki 😅😅😅
Adam cömert işte gönlünden kopana adalet bakanlığı veriyor, beğenmiyorsunuz birde. Benim partimde malatya 2. Bölgeye veriyor beni. Sanırım partimden istifa edip kabul edicem teklifini. @S E M İ H @KARA FATMA yer açın göktürke geliyorum

👑 A L İ N 👑

Yenilikçi Demokrasi Parti başkanı|Kolluk Kuvveti🚨
Yasaklı Üye
Vatandaş
Değerli Milletvekili Arkadaşlarım,
Telefonda kendisini Genelkurmay Başkanı olarak tanıtıp, sizlere Adalet Bakanlığı vereceğini söyleyen kişilere inanmamanız önemle rica olunur.
B004

Ve ayrıca 1den fazla Adalet bakanı olduğunuda bu arkadaştan öğrendim nasıl oluyorsa?

Sefa Murat BİLGİN

Yeni Üye
Vatandaş
Değerli Milletvekili Arkadaşlarım,
Telefonda kendisini Genelkurmay Başkanı olarak tanıtıp, sizlere Adalet Bakanlığı vereceğini söyleyen kişilere inanmamanız önemle rica olunur.
B004

Ve ayrıca 1den fazla Adalet bakanı olduğunuda bu arkadaştan öğrendim nasıl oluyorsa?
Bir de şöyle düşün başkanım 23 nisan gibi olur her gün birini oturtur koltuğa gönlü bol genelkurmay başkanımzı😅

B A Y - Z

YÜREK MEDYA EMEKLİ PATRONU 🎬
Vatandaş
Demokrasi halkın kararıdır, çürütülemez. En üst makam halktır, verdiği karar en doğru olanıdır. Hiçbir kimse (İster Oyun Başkanı, ister parti başkanları vb. kişiler) halkın kararına uymak zorundadır. Darbe halka yapılmış bir saldırıdır. Ayrıca darbe "daha iyi demokrasi" der fakat hiçbir seçim yapmaksızın makam seçer. Halk haklıdır, karşı çıkılamaz kararları çürütülemez. Eğer bundan parti yönetiminin haberi varsa (umarım yoktur) derhal olaya müdahale etmesi gerekir.

👑 A L İ N 👑

Yenilikçi Demokrasi Parti başkanı|Kolluk Kuvveti🚨
Yasaklı Üye
Vatandaş
-Başkanım merhabalar, bu dönem meclisi kazanırsak darbe yapacağız oyunuzu bize kullanırsanız darbe gerçekleşirse adalet bakanı hakkımızı sizde kullanalım bana discorddan ulaşabilirsiniz profilimde yazıyor -

Bende istiyorum Adalet Bakanı olmak nasıl olsa eski mesleğim özledim bana da yokmu?