UYARI VALİ ATAMALARI ve BELEDİYELER HK.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

niko_23

Azerbaycan Turk Birligi kurucu baskanlarindan
Yasaklı Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
AZERBAYCAN TÜRK BİRLİĞİ
Yonetim lutfeb cevab verinm onemli sorulara cevab vermiyorsunuz. Onemsiz sorulara cevab veriliyor

agitbaşkan

Aktif Üye
Vatandaş
Aferin bu hafta sadakamdır size. 1 ay söyle arkadaşlara iyi çalışsınlar paraları kumarda ezecem.
Ahaha ulan fatih güldürüyorsun beni al iki gün boğazda takıl o benim sadakam olsun bu konuyu da ikili tartışma haline getirme benim ne paraya ne pula ihtiyacım var belediye başkanı arkadaşlarımın adına bir yazı yazdım "tahrik" kurbanın olmayacam olursamda yanımda seni de götürürüm 🥱🥱

Fatih Tutuk

Altın Ok Partisi Genel Başkanı
Vatandaş-2
Ahaha ulan fatih güldürüyorsun beni al iki gün boğazda takıl o benim sadakam olsun bu konuyu da ikili tartışma haline getirme benim ne paraya ne pula ihtiyacım var belediye başkanı arkadaşlarımın adına bir yazı yazdım "tahrik" kurbanın olmayacam olursamda yanımda seni de götürürüm 🥱🥱
Hadi al beni gıdek yürek varsa. Sanmıyorum 😁

Volkan Ylmz

Ziyaretçi
Konuyu Fatih başkan ikili tartışmaya çekmiyor ama ikili tartışmaya çekmeye çalışan sensin masum gibi davranıp ikili tartışmaya çekmek te nedir bilmiyorum 😄

Hezârfen

Ziyaretçi
Şu Dünya'daki en olgun kişi, acıya gülendir
Şu Dünya'daki en soylu kişi, insafa gelendir
Şu Dünya'daki en zengin kişi, gönül fethedendir
Şu Dünya'daki en üstün kişi, insanı sevendir

Bütün Dünya buna inansa, bir inansa, hayat bayram olsa
İnsanlar el ele tutuşsa, birlik olsa, uzansak sonsuza

agitbaşkan

Aktif Üye
Vatandaş
Şu Dünya'daki en olgun kişi, acıya gülendir
Şu Dünya'daki en soylu kişi, insafa gelendir
Şu Dünya'daki en zengin kişi, gönül fethedendir
Şu Dünya'daki en üstün kişi, insanı sevendir

Bütün Dünya buna inansa, bir inansa, hayat bayram olsa
İnsanlar el ele tutuşsa, birlik olsa, uzansak sonsuza
Şarkı neşeli bir şarkı ama anlamına inince derin bir hüzün ve insanlığın son noktası...

Volkan Ylmz

Ziyaretçi
arkadaşım benim yazdığım mesajın altın 3 kişi siz saldırdınız
Kötü birşey mi dedik para lazımsa atalım dedik ne var bunda hayır bunda ikili tartışmaya çekmek yokki şaka maksatlı deniyor ama sen kendi kendine trip yapıyorsun bize diyorsun beni ikili tartışmaya çekmeye çalışmayın yemem öyle diyorsun 😄

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...