Ülkücü Hareket Partisi Efsanesi Döndüü (1 Kişi İçeride)

mamii

Üye
Vatandaş
Saygı değer başkanonline admin/yönetim ekibi, değerli başkanonline forum/oyun kullanıcıları sizleri saygıyla selamlıyorum.

Ben Ülkücü Hareket Partisi eski genel başkanı mamiii. Partimiz bazı olumsuzluklar sonucu kapanmıştı. Bu durum karşısında gerçekten büyük bir hüzün ve hayal kırıklığı ile döndüğüm başkanonline' a şimdi tekrardan Ülkücü Hareket Partisi ile geri dönüyoruz.

Parti başkanı koltuğunda kıymetli abim @Beşir07 ve parti başkanı yardımcısı konumunda @mamii (ben) olmak üzere yönetim departmanımız da yer alan birbirinden kıymetli dostlarımızla birlikte partimiz ve partimizin amacı olan (benim de dilimden düşürmediğim:) ) "Önemli olan senin ne kadar gelişmiş olduğun değil önemli olan bulunduğun ortamda ki adaletin sağlanması ve güçlü güçsüz ayrımı olmadan herkesin eğlenmesi" ilkesi doğrultusunda daha adil ve herkesin güçlü güçsüz ayrımı olmadan eğlendiği bir oyun ortamı için partimiz ve yanımızda olan dost partilerle birlikte durmaksızın çalışacağız.

ÜLKÜCÜ HAREKET PARTİSİ TANITIMI

Kurulduğu ilk dönemde, dönemlerdir iktidarda olan ve oyunda süper güç gibi görülen iktidar partiye karşı büyük bir zafer kazandık ve iktidarlık koltuğuna oturduk.
Bir sonra ki dönemde (kuruluşumuzun 2. dönemi) kıymetli başkanım @Volkan Yılmaz 'ın adaylığında girdiğimiz iktidarlık yarışını da zaferle sonuçlandırdık.

İktidar olduğumuz 2 dönemde de genel başkanlık için verilen ve halka dağıtılmasında serbest bırakılan ödül miktarını son kuruşuna kadar oyuna yeni başlayan dostlarımıza ve desteğe ihtiyacı olan herkese dağıttık. Bunun dışında yaptığımız çekilişleri ve yaptığımız belki milyonlarca oyun parası desteğini burada belirtmekten büyük bir onur ve gurur duyuyorum.

Kuruluşumuzun 3.ayında özel hayatımda ki yoğun trafik nedeniyle ne yazık ki yönetimle ilgilenemedim. Yönetim ekibimizinde aktifsizliği ve zaten oyunda var olan oyuncu kaybı nedeniyle de partimiz duraklama ve hatta çöküş devrine girdi. Oyuna yeni gelen kurallar dahilinde de partimiz aktifliksizliğinden dolayı silindi.

Ayyıldız hareket partisiyle kardeşliğimiz ve dostluğumuz daha da güçlü şekilde devam edecektir. Biz onların onlarda bizim her daim yanımızdadır.
Tüm olumsuzlukların üstünden gelerek Ülkücü Hareket Partisi tekrar oyuna dönüyor.

*ÜLKÜCÜ HAREKET ENGELLENEMEZ*

Ben mamiii
Ülkücü Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı
Saygı ve sevgilerimle...

Juvanescence*

🇹🇷 BOZKURT HAREKAT - DİSİPLİN KURULU BAŞKANI ⚖️
Vatandaş
Hayırlınolsun mamii başkan, yolunuz açık olsun.

BurakDuman

BOZKURT HAREKAT PARTİSİ
Vatandaş
Hayırlı olsun mamii başkan, yolunuz açık olsun.