Türkiye Ay Yıldız Partisi #Çekiliş3 SONUÇLARI

• Konuyu başlatan Beşir07
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Beşir07

Ziyaretçi
Sevgili arkadaşlar ben Türkiye ayyıldız partisi kurucu üyelerinden altnz.
bu yola beraber çıktığımız @ademsnl ve @alpay kardeşimle beraber girdiğimiz ilk seçimde sizinle omuz omuza iktidar olduk.
Şimdi sıra geldi sözlerimizin fazlasına, sizin için elimizden gelenin en iyisine.
Diğer arkadaşlarımın yaptıkları çekilişe ek olarak bende
İki adet VIP 2 sizlere hediye etmek istiyorum. Ayrı yeten vip üyesi olan arkadaşlara çıkması durumunda kura sonucu belirlenen yedek talihlere devir edilecektir.
Çekiliş diğer çekilişlerle beraber açıklanacaktır..
Herkese bol şans, iyi oyunlar diliyorum saygılarımızla.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Beşir07

Ziyaretçi
Katılmak için kullanıcı adınız ve katılıyorum yazmanız yeterli

muratkartal

Yeni Üye
Vatandaş
bu yola beraber çıktığımız @ademsnl ve @alpay kardeşimle beraber girdiğimiz ilk seçimde sizinle omuz omuza iktidar olduk.
Şimdi sıra geldi sözlerimizin fazlasına, sizin için elimizden gelenin en iyisine.
İki adet VIP 2 sizlere hediye etmek istiyorum.
Muratkartal katılıyorum

Atakann

Emektar Lokali Genel Başkanı
Yasaklı Üye
Vatandaş
İki adet VIP 2 sizlere hediye etmek istiyorum.
Hali hazırda VIP paketi olanlar katılıp diğer arkadaşlara çıkma olasılığı düşürülüyor. Yedek talihli bunun için var diyeceksiniz, yinede hak yenmiş oluyor. Çekiliş altında VIP üyeliği olanların ekstra para ödülü yada çekilişten muaf olmasını rica ederim. (Çok kez şahit olduk) Ayrıca aynı çekiliş metnini iki ayrı kişi paylaşıyor, Moderatör arkadaşlardan ricam tek konu altında toplanmasını arz ederim.

Son düzenleme:

Beşir07

Ziyaretçi
Hali hazırda VIP paketi olanlar katılıp diğer arkadaşlara çıkma olasılığı düşürülüyor. Yedek talihli bunun için var diyeceksiniz, yinede hak yenmiş oluyor. Çekiliş altında VIP üyeliği olanların ekstra para ödülü yada çekilişten muaf olmasını rica ederim. (Çok kez şahit olduk) Ayrıca aynı çekiliş metnini iki ayrı kişi paylaşıyor, Moderatör arkadaşlardan ricam tek konu altında toplanmasını arz ederim.
Haklisin atakan başkan yedek talihli konusunda onu düzeltiyorum ama aynı çekiliş metni diyor sun ya çekiliş farklı o yüzden ayrı açıldı

Atakann

Emektar Lokali Genel Başkanı
Yasaklı Üye
Vatandaş
Haklisin atakan başkan yedek talihli konusunda onu düzeltiyorum ama aynı çekiliş metni diyor sun ya çekiliş farklı o yüzden ayrı açıldı
Senin ki farklıda, Adem ve Alpay'ın metinler aynı. 2 ayrı çekiliş mi yoksa tek mi anlaşılmıyor ? İkisi de 1 Adet vip1 1 adet Vip2 yazmış bu bağlamda senin çekilişin ile beraber 2 adet vip1 4 adette vip2 veriyorsunuz yanlışım varsa düzeltin ?

Beşir07

Ziyaretçi
Vip konusunda alta düzeltme yapıldı bir tane vip bir bir tane vip 2 olarak yapılacaktı. Sonra kararımızı değiştik vip2 olsun dedik ikiside alta belirttiler zaten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...