🇹🇷Türk Ulusal Partisi🇹🇷

The.Krmnn

~butterfly~
Yasaklı Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
Merhabalar sayın başkanlarım. Uzun zamandır atmayı düşündüğümüz önemli adımı nihayet attık. Ve kısa süre önce Türk Ulusal Hareketi partimizi kurduk. Kuruluş amaçlarımızdan bahsetmek gerekirse önceliğimiz dostluğun arka plana atılıp çıkarların ve iktidarda kalabilmenin ön plana yerleştirildiği bu sistemi değiştirip dostluğu ön plana çıkarmaktır. Bir çok yerde bahsettiğim gibi burada da dostluktan bahsedeceğim. Gerçek dostluk anlatmaktan çok anlamak, konuşmaktan çok dinlemek ve saygı duymaktan çok saygı göstermektir. İyisiyle kötüsüyle bir çok başkanımla muhabbetim olmuştur. Bugüne kadar olan süreçte kırdığım saygısızlık yaptığım başkanlarım varsa özürdiliyorum. Ve destek veren yalnız bırakmayan başkanlarıma, her daim sorunlarımızı cevapsız bırakmayan oyun yönetimine teşekkürlerimi iletiyorum. Partimizin iç siyasetinden kısaca bahsetmem gerekirse önce emek sonra ekmek düşüncesini benimsedik. Biz partimizi herhangi bir başkanımızın çıkarları doğrultusunda kullanabileceği bir basamak olarak kurmadık. Katılım süresi göz önüne alınmaksızın bulunduğu partilerde ve gösterdiği emeğe göre dostlarımıza görev dağılımı yapılmaktadır. Önceliğimiz birlikte olabilmektir Kaybederkende, kazanırkende. Partimizi diğer partilerin çoğundan ayıran tarafı son söz yönetimin değil son söz hepimizindir fikrini benimsememizdir. Ailemize katılan her bir dostumuzun fikri bizim için değerlidir. Alınan kararlar her zaman ailemizdeki bütün dostlarımızın fikirlerinden oluşmaktadır. Biliyoruz ki koltuklar, makamlar kalıcı değil. Bizim hedefimiz geldiğimiz makamları rekabet içinde olduğumuz dostlara karşı kullanmak değil aksine bizden sonra onların daha rahat bir ortamda çalışması için kullanmaktır. Bizim için başarı iktidar olabilmek değil farklı bakış açılarını bir araya getirebilmektir. Kaybettiğimiz her seçimde bir suçlu aramak yerine hatalarımızı arayacağız. Sevgili dostlarım bazen tek tabanca oynacağız bazen oyuna ittifaklarla dahil olacağız. Değişim kaçınılmazdır. Şartlar değişir, insanlar değişir, rekabet ortamı değişir bizim temennimiz kurulan dostluklarımız ve dostca rekabetimizin değişmemesidir. Saygılarımı sunuyor iyi geceler diliyorum

Türk Ulusal Hareketi Partisi Genel Başkanı The.Krmn

Tolga57

Ziyaretçi
Tebrik ediyorum. Yapmış olduğumuz bir seçenek daha var inancıyla kurulan iktidar koalisyonu aynı zamanda derin dostluklarimizin başlangıç noktası olacaktır. Saygılarımla

iElectro01Q

🪽ⓈⓁⓅ🪽,⚛️🄰🅁🄶🄴⚛️,⚙️🆃🅲🅿⚙️ 𝙆𝙪𝙧𝙪𝙘𝙪𝙨𝙪
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Hayırlı olsun

The.Krmnn

~butterfly~
Yasaklı Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ